YouTube Go (APK)

YouTube Go (APK)

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 85

YouTube Go, Android İçin YouTube Video Hızlı İndirme, Offline Video Seyretme Programı.

4/5, Toplam: 1 kişi

YouTube Go, Google firmasınca web bağlantısının süratli olmadığı devletlerdeki kullanıcılar düşünülerek tasarlanmış offline video izleme ve video indirme programı. Youtube’da bulunan videoları istenilen nitelikte hızlı indirme olanağı veren uygulama Android ortamında bedava karşımıza çıkıyor.

YouTube videolarını hızlı indirmek için YouTube Red azalığının olması mecburiliğini ortadan kaldıran YouTube Go uygulaması, web irtibatı süratli olmayan devletteki kullanıcıların YuTube muhtevalarını problemsizce seyredebilmesi için yapılmış. YouTube uygulamasından değişik pek çok niteliği bulunuyor.

Sadece videolardan oluşan yalın arayüzle bizleri karşılayan bu uygulamada videoları online seyretme veya istediğiniz nitelikte hızlı indirip istediğiniz vakit offline izleme bahtına sahipsiniz. İndirilen videoların niteliğinin belirlenebilmesi haricinde boyutlarının görülebilir olması, videoların süratli bir ön izlemesinin yapılması, seçilen videonun yakındaki şahıslarla web irtibatına gereksinim duyulmadan paylaşılabilmesi uygulamanın öne çıkan nitelikleri arasında.

Bağlantınızın yavaş olması veya internet kotanızın az olması bu program ile sorun olmaktan çıkıyor. Bu özellikleri bize sunan müzik video indirme programı.

YouTube Go Android Tanıtım Videosu :

YouTube Go (APK) Hakkında Yazılar

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

YouTube Go (APK) İçin Yorum Yap