Yakında Satışları Başlayacak Olan Galaxy Fold Hakkında Neler Biliyoruz?

Samsung katlanabilir telefonu Galaxy Fold’u tanıttığından beri takribi bir ay geçti. Telefonun 26 Nisan’da satışa çıkacağını biliyoruz. Fold, dünyanın sayılı bölgelerinde kullanılabilir olacak ve ABD’de sadece AT&T ve T-Mobile yanından sunulacak gibi görünüyor.

TENAA’da telefonun bütün nitelikleri henüz listelenmedi. Yani nitelikleri hâlâ tam olarak bilinmiyor. Tabii ki bütün bunlara karşın tanıdıklarımıza ve savlara nazaran telefonun belli niteliklerini saymak muhtemel.

Galaxy Fold Hakkında Şimdiye Kadar Neler Biliyoruz

Samsung Galaxy Fold’un hem tablet hem telefon formatında olduğunu biliyoruz. Açtığınızda 7,3 inçlik esnek bir AMOLED ekran kullanıyor olacaksınız. Katlandığında ise 4,6 inçlik Super AMOLED bir ekran var. Telefon, içinde 4.275 mAh batarya ile geliyor. Şarj girişi ise USB Type-C formatında olacak. Bir tane kapakta, iki tane önde ve üç tane de arkada olmak üzere telefon toplamda altı kamerayı bünyesinde sığındıracak.

Galaxy Fold, Android Pie ile beraber Samsung’un yeni One UI arayüzünü kullanacak. Telefon, Snapdragon 855 muameleci ve 12 GB RAM ile beraber 512 GB bellek ile geliyor.

Tüm bu nitelikler ve dayanabilir yeniliğini de göz önünde bulundurduğunuzda telefonun ucuz olmayacağını söylemekte de yarar var. Galaxy Fold, 1.980 dolar gibi bir fiyat ile satışa çıkacak ki bu fiyata vergiler dahil değil.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Yakında Satışları Başlayacak Olan Galaxy Fold Hakkında Neler Biliyoruz? İçin Yorum Yap