Xiaomi Mi A1 İçin Android Pie Güncellemesi Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, firmanın Android One ortamına aza ilk akıllı telefonu olan Mi A1 için Android 9.0 Pie aktüellemelerini resmi olarak başlattı. Geçtiğimiz dönemde kimi kullanıcılara sunulan aktüelleme, artık küresel olarak bütün kullanıcılara sunulmaya başlandı. Peki Android Pie aktüellemesi ile beraber Xiaomi Mi A1 hangi niteliklere kavuşuyor?

Xiaomi Mi A İçin Android Pie Güncellemesi Dağıtılıyor

Android Pie aktüellemesi ile Mi A1, aygıt tanıtıldığında deaktif vaziyette olan FM radyo ve Çift VoLTE niteliklerine kavuşuyor. Ayrıca Android Pie’ın imza niteliklerinden olan uyarlanabilir batarya, uyarlanabilir parıltı, jest ve parmak hareketleri de Android Pie aktüellemesi ile beraber Xiaomi Mi A1 kullanıcılarına sunuluyor.

PKQ1.180917.001.V10.0.3.0.PDHMIFK yapı numarasına sahip olan Xiaomi Mi A1 Android Pie aktüellemesi, 1069.1MB dosya boyutuna sahip. Bu sebeple aktüellemeyi hakikatleştirmeden evvel depolama sahasını denetim etmeyi unutmayın. Aktüelleme için bildirim almadıysanız Ayarlar-Yazılım aktüellemeleri-Güncellemeleri Denetle adımlarını uygulayarak aktüellemenin aygıtınıza ulaşıp ulaşmadığını denetim edebilirsiniz.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Xiaomi Mi A1 İçin Android Pie Güncellemesi Çıktı İçin Yorum Yap