Wonderfox HD Video Converter Factory Pro

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro

11.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Vista, WinXP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 52.58 MB
  • Tarih 1 ay Önce
  • İndirme Sayısı 90

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro ile videolarınızı değişik formata dönüştürebilir, üzerlerinde değişiklik yapabilirsiniz

5/5, Toplam: 1 kişi

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro ileri seviyede bir video dönüştürme yazılımıdır.Video dönüştürmevideo tertipleme, video kesme, video kırpma, video bir araya getirme, video efekti mafsala gibi muameleleri bir arada yapmak isteyenler için bütün bu nitelikleri bir arada bulunduran bir ilerlemiş programdır.İleri seviye HD video dönüştürme altyapısına sahip program kullanıcılara standart çözünürlükteki videolardan HD kalitede videolar hazırlama olanağı vermektedir. Yazılım benzer muamelenin tersini de yapabilmektedir. Bu program ile elinizdeki HD videoların dosya boyutunu azaltarak HD videolarınızdan standart çözünürlükte videolar oluşturabilirsiniz.

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro süratli dönüştürme altyapısı ile muamelelerinizi yeterince kısa bir süre içerisinde yapmaktadır. Nvidia CUDA, Intel Core ve AMD’nin desteğini alan Wonderfox HD Video Converter Factory Pro bilgisayarınızı yeterince verimli kullanmaktadır. Wonderfox HD Video Converter Factory Pro ile toplu dönüştürme muamelesi yaparak benzer anda çok sayıda videoyu dönüştürebilirsiniz.

Program 100’den fazla video formatını destekliyor. M2TS, MKV, AVCHD, HDTV BDAV ve MPEG-TS formatlarını değişik formatlara dönüştürebilmektedir. Mobil aygıtlara ve konsollara hususi profiller sayesinde birkaç tıklama ile bu aygıtlarınızla uyumlu videolar hazırlayabilirsiniz. Bu program ile video dönüştürme muamelesi esnasında altyazılarınızı koruyabilmekte, istediğiniz altyazı ve ses dilini seçmenize olanak vermektedir.

Videolardan görüntü yakalama niteliğine sahip bu program yaptığınız muameleler sırasında size ufak önizlemeler gösterir. Böylelikle video tertipleme muameleleriniz sırasında bu değişikliklerin nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Video ile ilgileniyorsanız Wonderfox HD Video Converter Factory Pro bilgisayarınızda yüklü olması gereken muvaffak bir uygulamadır.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro İçin Yorum Yap