Wise Video Downloader

Wise Video Downloader

2.53.102
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Vista, WinXP,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 2.78 MB
  • Tarih 2 ay Önce
  • İndirme Sayısı 108

Youtube Video Arama ve İndirme Yazılımı

4.5/5, Toplam: 1 kişi

Wise Video Downloader ile Youtube üzerinde istediğiniz videoları kolaylıkla arayabilirsiniz. İsterseniz karşınıza gelen arama neticeleri içerisinde bulunan videolardan istediklerinizi kolaylıkla bilgisayarınıza hızlı indirebilirsiniz. Bir çeşit Youtube video hızlı indirme yazılımıdır. Wise Video Downloader bedava ve pratik bir program olmasıyla da dikkat çekmektedir.

Yüksek çözünürlüklü, yüksek nitelikli veya Full HD videoları bilgisayarınıza hızlı indirebilirsiniz. Daha sonra hızlı indirmiş olduğunuz bütün videoları çevrimdışı olarak TV, iPhone, iPad, MP4 çalar veya diğer taşınabilir oynatıcılarınız üzerinde izleyebilirsiniz.

Yazılımın arayüzünün yeterince şık ve pratik olmasının dışında, kullanıcılara sunmuş olduğu tarayıcı açmadan Youtube üzerinde arama yapabilme niteliği de hakikaten çok yararlı. Bu sayede aradığınız kelimelerle alakalı karşınıza çıkan arama neticeleri içerisinden, bilgisayarınıza hızlı indirmek istediğiniz videonun altında bulunan “Videoyu İndir” butonuna tıklayarak, videoyu bilgisayarınıza hızlı indirmeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca Wise Video Downloader ile dostlarınızdan gelen Youtube linklerini doğrudan hızlı indirme bahtına da sahipsiniz. İndirmek istediğiniz Youtube videolarına ait irtibat adreslerini alın. Yazılım içerisinde bulunan “URL ekle” butonuna tıkladıktan sonra, elinizdeki linki bu kısma yapıştırarak video hızlı indirme muamelesine başlayabilirsiniz.

Toplu hızlı indirme desteği de sunan Wise Video Downloader hakikaten piyasada bulunan Youtube video hızlı indirme yazılımları arasında en iyilerden bir tanesidir.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Wise Video Downloader İçin Yorum Yap