Wipe

Wipe

17.12
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 0.51 MB
  • Tarih 1 hafta Önce
  • İndirme Sayısı 93

Gereksiz Dosyaları ve Çerezleri Temizleme Yazılımı

5/5, Toplam: 1 kişi

Wipe, durağan diskiniz üzerinde bulunan gereksiz dosyaları silerek kendinize fazladan depolama sahası yaratabileceğiniz bedava ve kuvvetli bir yazılımdır.

Kullanıcı arkadaşı bir arayüze sahip olan yazılımı bilgisayarınıza kurduktan sonra ilk kez çalıştırdığınız zaman yazılım otomatik olarak bilgisayarınız üzerinde bulunan gereksiz dosyaları tarar. Listelemiş olduğu dosyaları silerek ne kadarlık bir durağan disk sahası kazanabileceğinizi sizlere gösterir.

Bilgisayar üzerinde bırakmış olduğunuz izleri ve ayrım etmediğiniz gereksiz dosyaları otomatik olarak silmesi için yapılandırabileceğiniz yazılımdır. Dosya silme seçeneklerini istediğiniz gibi hususileştirme olanağına da sahipsiniz.

Otomatik bitirme mazisi temizleme, geri dönüşüm kutusu boşaltma, panoda bulunan bilgileri temizleme, muvakkat internet dosyalarını silme, son kullanılan dosyalar ve uygulama listesini temizleme, Windows seyyahı kopyalamış veya taşımış olduğunuz dosya mazisini temizleme ve daha pek çok silme ve temizleme seçeneğini sizlere sunan yazılım sayesinde durağan diskiniz üzerinde fazladan dosya depolama sahasına sahip olabilirsiniz.

Tüm bunların dışında Windows Media Player, Adobe Reader, Flash Player, Quick Time, Winamp ve daha pek çok yazılım üzerinde bulunan mazi bilgilerini de incelemenize ve silmenize imkan sağlar. Wipe, yeterince tesirli ve kuvvetli bir dosya silme yazılımıdır.

Ayarlar menüsü altında dosya silme metodunu seçebilir, vazife yöneticisine ulaşabilir ve daha pek çok seçeneği bulabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını çok fazla yormadan çalışan yazılımdır. Gereksiz dosya inceleme muamelesini yeterince süratli bir biçimde tamamlar. Dosya silme muamelelerini emniyetli bir biçimde yerine getirmenize imkan sağlar. Arkasında iz bırakmak istemeyen kullanıcıların kesinlikle bilgisayarları üzerinde yer vermesi gereken Wipe’ı, bütün kullanıcılarımıza tavsiye ediyorum.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Wipe İçin Yorum Yap