Windows 10 Firewall Control

Windows 10 Firewall Control

8.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, WinXP, Win10,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3.94 MB
  • Tarih 3 ay Önce
  • İndirme Sayısı 82

Bilgisayarınızı ve bilgilerinizi emniyette tutmanıza yardımcı olan güçlü bir yazılımdır.

Windows 10 Firewall Control, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir firewall denetim yazılımıdır.Bu yazılım masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir emniyet yazılımı olarak dikkat çekiyor. İnternette emniyetli şekilde zaman geçirmenize yardımcı olan bu güçlü yazılım ile bilgileriniz emniyette tutuluyor.

Basit ve ayrıntılı bir güvenlik yazılımı olan Windows 10 Firewall Control, ağınızdaki aktiflikleri izleyebileceğiniz ve istenmeyen hallerde müdahale edebileceğiniz bir yazılımdır. Yerel ve uzak bağlantılara destek veren yazılım ile fena maksatlı programları anında tespit edebiliyorsunuz. Emniyette kalmanıza yardımcı olan program, istenmeyen aktüellemeleri de engelliyor. Üçüncü parti bir emniyet yazılımı olan Windows 10 Firewall Control, Windows işletim sisteminde yer alan “Güvenlik Duvarı”na seçenek olarak kullanılabilir.Gelişmiş niteliklerle hizmet sunan bu program kesinlikle PC’lerinizde yer almalı.Küçük boyutu ve pratik arayüzüyle de kullanıcı arkadaşı olan yazılım aynı zamanda bedava. Kolay kullanımı, emniyet tedbirleri ve pek çok fonksiyonsel moduyla işlerinizde kolaylık sağlıyor.

Ağ üzerinden de hizmet veren program birden fazla bilgisayarı da koruyabiliyor. Bilgilerinizi emniyette tutar ve huzur içerisinde webde gezmenize yardımcı olur.Bu programı denemelisiniz. Windows 10 Firewall Control yazılımını masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınıza bedava olarak yükleyebilirsiniz.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Windows 10 Firewall Control İçin Yorum Yap