Will Hero

Will Hero

1.0.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 61

Boş Vakitlerinizde Oynayabileceğiniz Muhteşem Bir Maharet Oyunudur.

4.5/5, Toplam: 1 kişi

Will Hero, Android işletim düzenine sahip mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz muhteşem bir beceri oyunu olarak önümüze geliyor. Renkli bir ortama sahip olan oyunda zorluklarla dolu bölümlerin üstesinden geliyor ve becerilerinizi teşhir ediliyorsunuz.

Boş vakitlerinizde oynayabileceğiniz muhteşem bir maharet oyunu olarak önümüze gelen Will Hero apk , heyecan verici bir serüven oyunu olarak tanımlanabilir. Hücum tabanlı bir oynanışa sahip olan oyunda karşınıza çıkan manileri ve hasımları aşarak kısımları bitirmeye çalışıyorsunuz. Birbirinden değişik hususi kuvvetleri ve kabiliyetleri kullanabileceğiniz oyunda oldukça dikkatli olmalısınız. Değişik kişiliklerin kilitlerini de açabileceğiniz oyunda işiniz epeyce zor görünüyor. Çocukların da severek oynayabileceğini tahmin ettiğimiz bu oyunu  kesinlikle sınamanız gerekiyor. Zorluklarla dolu bir çok kısma sahip olan oyunda zindanları bulmaya çalışıyorsunuz. Web bağlantınız olmadan da oynayabileceğiniz oyunda muhteşem vakitler geçirebiliyorsunuz. Ayrıca oyunda dostlarınıza da düello teklif edebiliyorsunuz. Önderlik koltuğuna oturmak için mücadele ediyorsunuz. Beceri oyunları arasında iyi bir yere sahiptir.

İstekli bir kahramanı canlandırdığınız bu oyunda aksiyon, platform ve hile hepsi burada. İstediğiniz yere istediğiniz zamanda saldırabileceğiniz heyecan verici bir macera.

Oyunda prensesin başı belaya giriyor ve gerçek bir kahraman olan siz, durdurulamaz bir canavara dönüşerek bomba, tekme ve baltalarınızla yolunuza devam ederek prensesi kurtarmaya çalışıyorsunuz. İlerlemek, kaçmak veya saldırmak için bir dokunuşunuz yeterli oluyor. Oyunda balta, kılıç, bıçak veya tekmelerinizi kullanıyorsunuz.

Zindanlar ve farklı oyun dünyalarını keşfedin.

Bu oyunu Android aygıtlarınıza bedava olarak hızlı indirebilirsiniz.

Will Hero Android Tanıtım Videosu :

Berat KÜÇÜKŞENER Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Will Hero İçin Yorum Yap