whatsapp silinen mesajları geri alma ikon

Whatsapp Silinen Mesajları Okumanın Yolu

Whatsapp ‘ta silinen mesajların içeriğini merak ederiz. Whatsapp ‘ta silinen mesajları okumak zannettiğiniz gibi zor değil. Bunun farklı yolları var. Bazı programları da kullanabilirsiniz. Ya da programsız da okuyabilirsiniz.

Whatsapp ‘ta mesajları silme veya geri alma niteliği uzun bir zamandır var. İstemeden gönderdiğiniz mesajı gönderdiğiniz kişi okumadan silebiliyorsunuz. İster grup yazışmalarınızda olsun isterseniz de bire bir yazışmalarınızda olsun gönderdiğiniz mesajı karşı taraf okumadan silmeniz mümkün. Bir dokunuşla iletiyi silebiliyorsunuz. Tabi ki şöyle bir durum var. Yeni keşfedilen bir açıkla iletiyi silme özelliğinin kusursuz olmadığı ortaya çıktı. Sildiğinizi sandığınız mesaj çok rahatlıkla okunabiliyor.

whatsapp silinen mesajları geri alma

Whatsapp ‘ta silinen mesajları okumak için yapmanız gereken; Whatsapp uygulamasını telefonunuzdan silmek ve yeniden yüklemek. Whatsapp ‘ta mesaj geçmişi otomatik olarak yedeklendiği için uygulamayı açtığınızda silinen mesajlarda karşınıza çıkıyor. Çünkü, mesajlar sadece sohbet geçmişinden siliniyor. Telefonunuzun hafızasında tutulmaya devam ediyor.

Bir başka yöntem ise; Google Play ‘den Deleted Whats Message isimli uygulamayı indirmek. Tabi şu anda Whatsapp firması bu açığın farkında ve yakında buna bir çözüm bulacaklardır.

Whatsapp Silinen Mesajları Okumanın Yolu İçin Yorum Yap