Vestel Mobil Asistan

Vestel Mobil Asistan

1.5.2
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Vestel Mobil Asistan Uygulamasıyla Vestel'den Aldığınız Cihazlar İçin Bir Çok Yararlı Malumata Ve Teknik Desteğe Ulaşabilirsiniz.

5/5, Toplam: 1 kişi

Vestel Mobil Asistan uygulaması Vestel marka ürünleriniz mevzusunda yararlı birçok özelliği iOS aygıtlarınızdan sizlere sunuyor.

Bir elektronik ürün satın aldığımızda kullanım rehberi, güvence dökümanı gibi dokümanları da her ihtimale karşı saklamak gerekiyor. Lakin, bunu koruma etmek her vakit mümkün olmadığından bazen kaybolan dökümanlar olabiliyor. İşte bu karışıklıktan sizi kurtaran ve ürünlerinizin güvence dökümanından kullanım rehberine kadar birçok şeyi sizlere sunan bir uygulamadır. Vestel Mobil Asistan uygulamasının nitelikleri bununla da hudutlu kalmıyor.

Herhangi bir terslik yaşadığınızda veya teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda uygulama üzerinden ister ileti göndererek isterseniz de telefon numarasını tek tuşla arayarak teknik destek alabileceğiniz uygulamada, size en yakın Vestel dükkanlarını da görebiliyorsunuz. Fırsat Bulucu özelliğiyle iskontolu ürünlerden haberiniz olabiliyor. Oldukça uygun fiyatlardan yararlanabileceğiniz uygulamayı iPhone ve iPad aygıtlarınıza hızlı indirerek tüm bu özelliklerden bedelsiz faydalanabiliyorsunuz.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Vestel Mobil Asistan İçin Yorum Yap