VeePN

VeePN

1.0.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Mac OS X
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 22.10 MB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 13

Dünyanın Bir Numaralı En Güvenilir VPN Yazılımı

4.5/5, Toplam: 1 kişi

VeePN, dünyanın en güvenilir, en süratli sunucularından irtibat sunan VPN servisi. macOS düzenli Mac bilgisayarınıza bedava hızlı indirip yedi gün boyunca bütün niteliklerini deneyebileceğiniz VPN yazılımı, modeminiz dahil ona kadar mobil ve masaüstü aygıtı eş vakitli koruma altına alabiliyor. Kırksekiz lokasyonda ikibinbeşyüzün üzerinde VPN sunucusuna sahip olan VeePN, hudutsuz trafik ve bant genişliği, banka ve askeri seviyeyede 256-bit parolalama, kayıt tutmama gibi hoş niteliklerle geliyor.

Ülkemizde ansızın manilenen sosyal ağların yanı sıra Wikipedia (Vikipedi) gibi yararlı lakin manilenmiş sitelere giriş yapabilmek, yurt dışı servisleri kullanabilmek, YouTube gibi ortamlarda sürat hudutlamasını aşabilmek, herkese açık WiFi ağlarında emniyeti sağlayabilmek için mecburi olan VPN yazılımları arasından güvenilir, süratli ve rahat kullanımlı olmasının yanında çapraz ortam desteğiyle bütün aygıtlarda eş vakitli çalışmasıyla dikkat çekiyor VeePN. Mac bilgisayarınız, iOS aygıtlarınız, hatta Apple TV’nizde kullanabileceğiniz by VPN yazılımıyla hudutlamalar ortadan kalkıyor.

Dilediğiniz internet sitesine giriş yapmanızı sağlarken şahsi malumatlarınızı veya verilerinizi hackerlar ve snooperlar gibi fena maksatlı şahıslardan koruyarak online emniyet ve gizliliğinizi de sağlayan VeePN, Kill Switch, DNS Sızıntı Koruması gibi ekstra emniyet seçenekleri de sunuyor.

VeePN Mac Tanıtım Videosu :

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

VeePN İçin Yorum Yap