uTorrent

uTorrent

3.4.9.43085
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Vista, WinXP,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 2.13 MB
  • Tarih 2 ay Önce
  • İndirme Sayısı 127

Torrent dosyalarını yüklemenin en süratli ve basit yolu

5/5, Toplam: 1 kişi

uTorrent, .torrent uzantılı torrent dosyalarını PC’nize yüklemek için kullanabileceğiniz popüler bir torrent yükleme yazılımıdır.uTorrent, bilgisayarlarınız üzerinden bedava olarak torrent istemcidir. uTorrent, Bittorrent istemcileri arasında en popüler yazılımlardan bir tanesidir. Açık kaynak kodlu olması sebebiyle de en çok tercih edilen yazılımlardan birisidir.

Kolay kullanımlı arayüzü, ufak dosya boyutu, kolay kurulumu ve mevcut diğer ilerlemiş nitelikleri sayesinde piyasada yer alan pek çok torrent yazılımı arasında kendini öne çıkaran bir yazılımdır. Ayrıca dünya üzerinde en çok kullanılan torrent indirme yazılımıdır.

Aynı anda birden çok torrent dosyasını yüklemenize olanak veren bu program ile web bağlantınızı istediğiniz biçimde yapılandırabilirsiniz. Yükleme muameleleriniz için ne kadar bant genişliği kullanmak istediğinizi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Bu sayede torrent yüklerken aynı anda webde sörf yapmaya devam edebilirsiniz.

Otomatik kapatma, zamanlanmış yükleme, torrent arama, indirme sırasında izleme, bant genişliği ayarlama ve ilerlemiş emniyetlere sahip olan torrent yükleme yazılımı, bilgisayar kaynaklarını da yeterince asgari seviyede kullanmaktadır. Böylelikle dosya yükleme muameleleri sırasında PC’niz herhangi bir şekilde yavaşlamaz.

.torrent uzantılı dosyaları yüklemek için bedava ve ilerlemiş bir Bittorrent istemcisine gereksinim duyuyorsanız, uTorrent’i tereddütsüz PC’niz üzerine yükleyerek kullanın.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

uTorrent İçin Yorum Yap