Unity Web Player

Unity Web Player

5.3.8.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Vista, WinXP,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.04 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 74

Unity 3D İnternet Oynatıcı

5/5, Toplam: 1 kişi

Unity Web  Player, kullanıcılara web tarayıcıları üzerinde üç boyutlu çizgelere sahip oyunları çalıştırma olanağı sunan bedelsiz bir üç boyutlu oyun oynatıcıdır.

Popüler tarayıcılar olan Chrome, Firefox, IE, Safari ve Opera ile çalışabilen Unity Web  Player kolaylıkla yüklenerek hemencecik Unity oyunlarını çalıştırmanıza olanak tanır. Unity, yüksek nitelikli üç boyutlu oyunlar yaratılmasına imkan sağlayan bir oyun geliştirme düzenidir. Bu düzen oyun geliştiricilerine iki boyutlu ve üç boyutlu olarak interaktif oyun muhtevaları üretme olanağı veriyor. Değişik platformlar için Unity kullanılarak geliştirilebilen oyunlar yüksek çizge nitelikleriyle öne çıkmaktadır. Hem tek başına oynanabilen oyunlar hem de web tarayıcısı üzerinden oynanabilen oyunlar Unity kullanılarak geliştirilebiliyor.

Bu program ise Unity kullanılarak tarayıcılar için geliştirilen oyunları tarayıcılarınızda ve internet üzerinde oynamanıza olanak sunan bir eklentidir. Olabildiğince ufak boyutlu olan eklenti süratli bir biçimde hızlı indirilebilmekte. Unity Web  Player kurulumunu yaptıktan sonra eklentiyi el ile aktüellemenize de gerek yoktur. Program kendini otomatik olarak aktüelleyebilme kabiliyetine de sahiptir.

Günümüzde Unity düzeni kullanılarak geliştirilen oyunların rakamı olabildiğince artmıştır. Bu sebeple Unity Web Player kullanmak çoğu pc’de bir gereksinim haline gelmiştir.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Unity Web Player İçin Yorum Yap