Ultima Online

Ultima Online

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 69

Günümüzde MMORPG Oyunlarının Ecdadı Olan Ultima Online'ı Hala Oynayabiliyoruz.

4.5/5, Toplam: 1 kişi

Ultima Online ilk olarak 1997 senesinde yayınlanan ve oyun dünyasında yeni bir sahife açan bir MMORPG oyunudur.

Çevirmeli ağ üzerinden, yani telefon hattı üzerinden webe bağlandığımız devirde çıkış yapan bu oyun, daha etrafta MMORPG oyunları yok iken standartları tespit etmiş ve birkaç soyu tesiri altına almıştı. Takip eden yıllar içinde bu oyun iyileştirilmeye devam edildi ve yeni muhtevalar yayınlandı. Ayrıca oyunun görselleri de yenilendi. Yirminci yaşını dolduran oyunu halen pc ‘lerimiz üzerinde oynayabiliyor ve nostalji yaparak eski hatıralarımızı körpeleyebiliyoruz.

Oyunda Britannia adlı efsanevi bir dünyaya misafir oluyoruz. Orta Çağ temasına sahip bu dünyada sihirciler, kılıç ve kalkan kullanan şovalyeler, ejderhalar ve diğer ilginç mahluklar bizi bekliyor. Oyuncular Ultima Online’da kendi serüvenlerine başlayabiliyor, seçenek bir yaşam yaşayabiliyorlar.

Ultima Online’da kendi silahlarınızı ve zırhlarınızı yapabilir, kendi evinizi inşa ederek istesiğiniz gibi tasarlayabilir, değişik zindanları ziyaret ederek ganimet toplayabilir, harp geminizle açık deryalara çıkarak yeni yerler bulabilir. Ayrıca oyunda PvP de bulunuyor ve diğer oyuncularla da harp edebiliyorsunuz.

Gelmiş mazi en becerikli online rol yapma oyunlarından biri olan Ultima Online, düşük düzen ihtiyaçlerına sahip ve eski pc ‘lerde kolayca çalışabiliyor. Oyunu ondört gün boyuca bedava olarak oynayabiliyorsunuz.

Sinem ÇÖDEK Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Ultima Online İçin Yorum Yap