Turn Undead: Monster Hunter

Turn Undead: Monster Hunter

0.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 27

Android Tabanlı Mobil Aygıtlarda Oynanabilen Turn Undead: Monster Hunter Mobil Oyunu, Cadılar Bayramı'na Hususi Kurgulanmış Bir Çeşit Sıra Tabanlı Bulmaca Oyunudur.

4.5/5, Toplam: 1 kişi

Android işletim düzenli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Turn Undead: Monster Hunter mobil oyunu, Cadılar Bayramı için Nitrome firmasınca mobil oyunculara bir armağan gibi sunulan akıllıca hazırlanmış bir çeşit sıra bazlı bulmaca oyunudur.

Bu mobil oyunda oyuncuları action dolu bulmacalar bekliyor. Oyunda attığınız her adım için oyunda bulunan yaratıklar da bir adım atacak. Yani oyunun temposunu büsbütün siz belirleyeceksiniz. Uçan kafatasları, zombiler, kurtlar ve vampirler oyunda sizleri bekliyor. Oyunun ana kişiliği azıcık da konsol oyunu kişiliği olan Limbo’ya benziyor.

Oynanışa bakacak olur isek Turn Undead: Monster Hunter mobil oyunu ilk bakışta bir platform action oyununa benziyor. Lakin siz öyle değerlendirerek oynarsanız çok hata edersiniz. Çünkü bir adım ötenizde duran bir yaratığı çabucak dönüp vurmaya kalkarsanız çoktan gebermiş olursunuz. Unutmayın döndüğünüzde bir atılım yapmış oluyorsunuz ve eş vakitli olarak yaratık da bir atılım yapacak. Bu vaziyette atılımlarınızı çok zekice yapmalısınız. Oyunda sahip olduğunuz silahlarla da yaratıcı işler ortaya çıkabilirsiniz. Büsbütün bedava oynayabileceğiniz Turn Undead: Monster Hunter mobil oyununu Google Play Store‘dan hızlı indirebilirsiniz.

Turn Undead: Monster Hunter Android Tanıtım Videosu :

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Turn Undead: Monster Hunter İçin Yorum Yap