Turn Undead: Monster Hunter

Turn Undead: Monster Hunter

1.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 299.00 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 34

Korkunç Yaratıklarla Başa Çıkmanız Gereken Sıra Tabanlı Bir Bulmaca Oyunudur.

4.5/5, Toplam: 1 kişi

iOS işletim düzenli mobil aygıtlarda oynanabilen Turn Undead: Monster Hunter mobil oyunu, Cadılar Bayramı haftasında oyuncuların tam da beklediği cinsten bir çeşit bulmaca oyunudur.

Turn Undead: Monster Hunter mobil oyununda oyuncuları sıra bazlı bir bulmaca oyunu bekliyor. Tabi ki vampirler, kurtlar, kafatasları ve zombiler gibi korku ögeleri oyunda yerini almış vaziyette. Oyun sonunda ise Drakula’yı yenmelisiniz.

Oyun ilk bakışta sizlere bir platform ve action oyunu gibi görünebilir.  Velakin sakın yanılıp action oyunu mantığıyla oynamaya kalkmayın. Çünkü oyunda yaptığınız her atılım benzer anda yaratıkların da bir atılım yapması demek oluyor. Yani el tezliği ile hiçbir şeyi halledemezsiniz. Somut bir misalle açıklamak gerekirse çabucak arkanızda duran bir yaratığı silahla vurmak için gereksiniminiz olan iki atılımdır. Arkanızı dönmek ve ateş etmek. Buna karşılık yaratığın ilk atılımında yakayı ele verirsiniz. Yani diğer atılımları de hesaba katmalı ve taktiğinizi bu biçimde geliştirmelisiniz. Ayrıca sahip olduğunuz silahlarla yaratıcı çareler üretmeniz de muhtemel. Mesela elinizdeki kazığı bir kademe olarak kullanabilirsiniz.

Cadılar Bayramı’na uygun kurgulanmış bu mobil oyunu oynamak büsbütün bedava lakin oyun içinde kimi satın alma önerileri sunulabilir. Turn Undead: Monster Hunter mobil oyununu AppStore’dan bedava hızlı indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Turn Undead: Monster Hunter iOS Tanıtım Videosu :

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Turn Undead: Monster Hunter İçin Yorum Yap