TubeMate YouTube Downloader

TubeMate YouTube Downloader

3.10.42
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 6.40 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 147

TubeMate İle Android Aygıtınıza YouTube Videolarını Hızlı Bir Şekilde İndirebilirsiniz.

4.5/5, Toplam: 2 kişi

TubeMate YouTube Downloader, Android aygıtınız için kullanabileceğiniz son derece becerikli bir youtube video indirme programı.

Bu uygulama sayesinde tüm favori YouTube videolarınızı yerel olarak cihazınızın hafızasına kaydedebilir ve daha sonra İnternet bağlantınız olmadan boş zamanlarınızda izleyebilirsiniz.

TubeMate apk, cihazınızın medya oynatıcısından seyredebildiğiniz videoları değişik çözünürlüklerde kaydetmenize olanak verirken mp3 formatına da çevirebilmektedir.

320×240 çözünürlükten 1920×1080 Full HD çözünürlüğe kadar video hızlı indirme tercihleri sunan yazılım süratli dosya hızlı indirme performansına sahiptir. Ayrıca arkada çalışarak benzer anda değişik muameleler yapabilmenize olanak vermektedir. Benzer anda birçok video hızlı indirmenizi muhtemel kılan yazılım hızlı indirme muamelelerinizi durdurarak kaldığınız yerden devam etmenize de müsaade ediyor.

İndirilen videolar akıllı telefonunuza varsayılan olarak kaydedilir. Ancak bunları doğrudan SD kartınıza da indirebilirsiniz. TubeMate android sürümü kullanımı gerçekten çok kolay bir indirme aracıdır. Saniyeler içinde YouTube‘da herhangi bir video dosyasını indirmenize izin verir.

Türkçe desteğine sahip yazılımın ayarlarından indirilen dosyaların kaydedileceği yeri ayarlayabilirsiniz. Böylelikle videoları telefonunuzun belleği yerine bellek kartına kaydedebilirsiniz. Yazılım yeni aktüellemeleri otomatik olarak bildirirken Türkçe belirtileri görüntüleyerek rahat bir kullanım sunmaktadır.

Artık hem daha fazla video izleyebilir hem de bedava video indirebilirsiniz.

Bedava olarak sunulan yazılım en becerikli Android video hızlı indirme uygulamalarındandır. Programın cihazınızda çalışabilmesi için Android 4.0.3 veya üstü bir sürüm gereklidir. Hemen İndir düğmesine tıkla ve TubeMate indir.

TubeMate YouTube Downloader İçin Yorum Yap