TRT Kare Havalimanında

TRT Kare Havalimanında

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Zevkli Uçak Seyahatine Hazırlanın.

4.5/5, Toplam: 1 kişi

TRT Kare Havalimanında, üç yaş ve üzeri evlatlar için uygun öğretici Android oyunudur. Tanıtımsız, emniyetli muhteva sunan TRT Çocuk oyununda çizgi filmlerde oynayan birbirinden sempatik kişiliklerimize uçak seyahatinde eşlik ediyoruz. Yerden çok yukarılarda tesirleyici görünüşe bakarak seyahat etmenin keyfini çıkarırken verilen zevkli vazifeleri yerine getiriyoruz.

TRT Çocuk’un bütün oyunları gibi evlat psikologları ve hocalarla beraber tasarlanmış, rahat oynanabilir ve evlatlara hususi kurgulanmış. Ücretsiz, tanıtımsız ve emniyetli olduğunu da ayrıca belirtelim. Bütün Android telefon veya tabletlerde oynanabilir olan oyunda TRT Çocuk’un sevilen alpleri Kare takımıyla eğleniyoruz. Havalimanında yolcuların uçağı binmeden evvel neler yaptığından uçakta seyahatin nasıl olduğuna her şeyi öğreten muhteşem bir oyun.

Yolcuların biletini denetim etme, bagajlarını teslim etme, uçağa taşıma, azık ve içecek servisi yapma, pilotun yerine geçip uçağı hızlı indirme ve daha bir çok zevkli vazife bulunuyor.

TRT Kare Havalimanında Android Tanıtım Videosu :

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

TRT Kare Havalimanında İçin Yorum Yap