Trash Truck Simulator

Trash Truck Simulator

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 96 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 41

iOS için Kamyon Simülasyonu Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Çöpleri topluyoruz ve atık ünitelerine götürmeye çalışıyoruz. Trash Truck Simulator, iOS işletim düzenine sahip mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz son derece realist bir kamyon sürme oyunu. Oyunda sokaklardaki çöpleri topluyoruz ve atık ünitelerine dökmeye çalışıyoruz.

Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz muhteşem bir oyun olan Trash Truck Simulator, hakikat fizik kaidelerine ve sürüş maharetlerine dayanan bir oyundur. Oyunda daracık sokaklarda çöp kamyonu sürmeye çalışıyoruz. Benzer vakitte maharetlerinizi teşhir ediliyorsunuz. Dikkatli bir sürüş hakikatleştirmeniz gereken oyunda çöp kamyonunu yönetiyorsunuz. Sürüş maharetlerinizi göstermeli ve sokaklardaki çöpleri temizlemelisiniz. Dikkatli bir sürüş hakikatleştirmeniz gereken oyunda son derece uyanık olmalısınız. Gelişmiş bir trafik düzenine ve denetim düzeneğine sahip olan oyunda eğlenceli vakitler geçireceğinizi söylemek mümkün.

Diğer taraftan epeyce detaylı kamyonlara sahip olan oyunda değişik araçlar seçebiliyorsunuz. Değişik hava şartlarında oynayabileceğiniz oyunda gelişmiş bir trafik düzeni de yer alıyor. Böylelikle kendinizi hakikat bir trafikte imiş gibi hissediyorsunuz. Çocukların da kolaylıkla oynayabileceği bir oyun olan Trash Truck Simulator’u denemenizi tavsiye ediyoruz.

Trash Truck Simulator oyununu iOS aygıtlarınıza ücretsiz olarak hızlı indirebilirsiniz.

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Trash Truck Simulator İçin Yorum Yap