Toy Story 4’te Keanu Reeves Oldukça Tuhaf Bir Karakteri Seslendirecek

Tim Allen, Toy Story 4 ‘te Keanu Reeves ‘in de yer aldığını istemeyerek ağzından kaçırdıktan sonra web bir müddet çalkalanmıştı. Reeves’in hangi kişiliğe can vereceği münakaşalarının sonunda ise şöhretli oyuncunun yeni bir kişiliğe seda vereceği düşüncesi öne çıkmıştı.

Tabii bu arada webte dolanan latifelerin önünü alacak kimse olmadığı, esasen kimse de bu latifelerin önünü kesmek istemediği için enteresan çalışmalar gördük. Bunlardan biri, Woody’nin en yakın arkadaşlarından Slinky Dog’un öcünü alan John Wick posteriydi.

Keanu Reeves, Toy Story ’te Oldukça İlginç Bir Rolde Olacak

The Observer gazetesinde bulunan bir makale, kişilik hakkında daha fazlasının ortaya çıkmasını sağladı. Gazetenin kaynaklarına nazaran Reeves, kasım ayında filmin seslendirme ekibine katıldı. Reeves’in kişiliğinin ismi ise Duke Kaboom olarak açıklandı. Duke Kaboom, üretimi devam etmeyen oyuncakların olduğu bir yerden geliyor. Bo Peep’in kaçırılan yavrularını bulmak için yardım istemesiyle birlikte Duke Kaboom da öyküye dahil oluyor.

Keanu Reeves, Toy Story ’te Oldukça İlginç Bir Rolde Olacak

Tim Allen, The Tonight Show’da Reeves’in yeni bir kişiliği seslendireceğini ve bu kişiliğin yalnızca birkaç inçlik bir oyuncak olacağını söylemişti. Allen, Reeves’in bile “Bu kişilik Buzz Lightyear’a çok benziyor” dediğini anlatım ederken, bu yüzden kişiliği azıcık bastırdıklarını ve kişiliğin boyunun kendisine anımsatıldığını söylüyor.

Keanu Reeves, Toy Story ’te Oldukça İlginç Bir Rolde Olacak

Toy Story 4, Tim Allen, Tom Hanks, Joan Cusack, Jordan Peele, Keegan-Michael Key ve Patricia Arquette gibi adlarla geri dönecek. Filmin vizyon tarihi ise 21 Haziran 2019.

Toy Story 4’te Keanu Reeves Oldukça Tuhaf Bir Karakteri Seslendirecek İçin Yorum Yap