Tower of War

Tower of War

1.1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 40.00 MB
  • Tarih 7 ay Önce
  • İndirme Sayısı 10

Kule Harpleri Yapabileceğiniz Benzersiz Bir Arcade Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi
İçerik Derecelendirmesi : Tüm yaşlar
Reklam İçeriyorUygulama içi satın alma içeriyor

Tower of War, Android tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz muhteşem bir harp oyunu olarak dikkat çekiyor. Nitelikli görselleri ve soluk kesen atmosferiyle öne çıkan oyunda kulenizi inşa ediyor ve rakiplerinizle kıyasıya harp ediyorsunuz.

Türkçe ismiyle “Kule harbi” manasına gelen Tower of War oyunu, benzersiz kulelerinizi inşa ederek dostlarınızla harp edebileceğiniz bir oyundur. Kulenizi inşa ederek silahlarınızı kuşanabileceğiniz oyunda rakip oyuncunun kulesini yıkmaya çalışıyorsunuz. Bu sırada kendi kulenizi de müdafaayı unutmamalısınız. Heyecan ve action dolu bir atmosfere sahip olan Tower of War, kesinlikle telefonlarınızda yer alması gereken bir oyun diyebilirim. Bu stil oyunları oynamayı seven herkesin büyük bir beğeniyle oynayabileceğini düşündüğüm Tower of War, sizleri bekliyor. Değişik kişilikleri de denetim edebileceğiniz oyunda zengin oyun muhtevası bulunuyor.

Zekanızı ve süratinizi benzer anda kullanmanız gereken oyunda elinizi tez tutmalısınız. Yıkıcı silahlar ile hasım kuleleri hezimete uğratmanız gereken oyunda nitelikli görseller de bulunuyor. Sürükleyici atmosferi ve değişik silahlarıyla Tower of War sizleri bekliyor. Tower of War oyununu Android aygıtlarınıza bedava olarak hızlı indirebiliyorsunuz.

Tower of War Android Tanıtım Videosu :

İhtiyaç duyulan android versiyon 4.1 ve sonrası
Sinem ÇÖDEK Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Tower of War İçin Yorum Yap