TorrentRover

TorrentRover

1.2.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Vista, WinXP,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 8.9 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 26

Torrent İndirme Yazılımı

4.5/5, Toplam: 1 kişi

TorrentRover ile tanınmış torrent sitelerinden güvenle hızlı indirme yapın.

TorrentRover, emniyetli torrent dosyası arama sıkıntısından kurtaran, tanınmış torrent sitelerinden hızlı indirme yapmaya müsaade veren bedelsiz bir yazılımdır. KickAssTorrents, ThePirateBay, IsoHunt, ExtraTorrent gibi popüler kaynaklardaki muhtevaları bir araya getiren yazılım, torrent yazılımları arasında en iyilerden birisidir.

Genel olarak film, dizi ve oyun hızlı indirmek için kullanılan torrent siteleri bildiğiniz üzere büsbütün emniyetli muhteva sunmazlar. Hangisini seçerseniz seçin, ne kadar bilindik olursa olsun hızlı indirdiğiniz torrent dosyalarının ziyanlı çıkma ihtimali olabildiğince yüksektir. Torrent hızlı indirirken açılan sekmeler de bonusu olur. TorrentRover, bu noktada devreye giriyor. Torrent dünyasındaki ziyanlıları eleyerek büsbütün emniyetli muhtevaya ulaşmamızı sağlıyor.

TorrentRover’ın tek hoş yanı bilindik torrent sitelerinin muhtevalarını seçmeli olarak önümüze getirmesi değil. Ayrıntılı arama ve süzgeçleme seçeneğiyle milyonlarca torrent arasından tam da istediğinize ulaşıp olumsuzluklarla karşılaşmadan direkt hızlı indirebiliyorsunuz. İndirdiğiniz dosya bir film ise IMDB irtibatına tıklayarak veya Vikipedi sahifesinden film hakkında malumat alabiliyorsunuz. YouTube üzerinden film veya dizinin tanıtımını seyredebiliyorsunuz.

Yazılımın hoşuma giden bir diğer niteliği de dizi severleri ilgilendiriyor. Devamlı takip ettiğiniz dizinin yeni kısmı yayınlandığında arama yapıp hızlı indirmek yerine yazılıma otomatik hızlı indirme emri vererek yeni kısım yayınlandığında direkt hızlı indirilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

TorrentRover İçin Yorum Yap