The Land of ATTAGA

The Land of ATTAGA

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 31

Bir Devletin Demiryolu Hattından Mesul Olduğunuz Neşeli Bir Strateji Oyunudur.

4/5, Toplam: 1 kişi

Android işletim düzenli tablet veya akıllı telefonlarda oynanabilen The Land of Attaga mobil oyunu, bir devletin nüfus yapısı ve gereksinimlerine nazaran demiryolu ulaşımı hatlarını yapmanız gereken olağan dışı bir strateji oyunudur.

The Land of Attaga mobil oyununda sanki bir ulaştırma bakanı vazifesi üstleneceksiniz. Yalnızca demiryolu hattından mesul olmanız kolay gelebilir. Lakin bütün kentlerin gereksinimlerini hesaplamak ve devletin iç yapısına nazaran değişik niteliklere sahip hatları kurmak o kadar da rahat olmayacak.

Ülkede demiryolu hattını yaparken maliyet, ulaşım sürati, kentin ulaşım gereksinimi ve buna bağlı nüfus yoğunluğu gibi faktörlerin hepsini hesaba katmalısınız. Öncelikli amacınız her vakit yurttaşların rahatını düşünmek olmalıdır. 200, 500, 1000, 2500 ve 5000 kategorileri oyundaki kentlerin nüfuslarını yansıtıyor. 500 şahıstan az şahıs olan yerleşim yerlerinde demiryolu hattı olmaması performansınızı çok da tesirlemeyebilir. Lakin kentin nüfus artış süratini kesinlikle denetim etmeli ve istikbalde doğacak bir gereksinimi tahmin etmelisiniz.

Kalabalık kentler arasında yüksek süratli ulaşım ağları kurmanız strateji içinde değerlendirilirken yurtdışındaki hatlarla da Attaga devletinin demiryolu hattını bağlayabilirsiniz. Pek çok olasılığın olduğu oyunda inşa süreci büsbütün size kalmış. İlgiyle oynayacağınız The Land of Attaga mobil oyununu Google Play Store‘dan bedava hızlı indirebilirsiniz.

Sinem ÇÖDEK Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

The Land of ATTAGA İçin Yorum Yap