The Land of ATTAGA

The Land of ATTAGA

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 139.00 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 20

Bir Devletin Demiryolu Ulaşım Hattını Baştan Yapacağınız Olağan Dışı Bir Strateji Oyunudur.

4/5, Toplam: 1 kişi

iOS işletim düzenli mobil aygıtlarda oynanabilen The Land of Attaga mobil oyunu, bir devletin demiryolu hattını büsbütün sizin yapıp işleteceğiniz neşe ile ve ilgiyle oynayacağınız bir strateji oyunudur.

The Land of Attaga mobil oyununda Attaga devletinin demiryolu ulaşım sistemi sizin denetiminizde olacak. Ülkede nüfusları 200, 500, 1000, 2500 ve 5000 kategorilerinde değişen kentler bulunuyor. Bu kentlerdeki nüfusları dikkate alarak gereksinimleri hesaplayıp demiryolu hatlarını buna uygun kurmalısınız. Ayrıca ana amacınız yurttaşların rahatı ve mutluluğu olacak. Yani yolcular ne kadar az aktarma yaparak hatta gidecekleri her yere tek seferde giderse o kadar iyi. Lakin maliyetleri düşünerek yaptığınız hattın işlek bir hat olması da ehemmiyetli.

Mesela ikiyüz nüfuslu bir bölgede ansızın fazla ehemmiyetli hattın bulunması çok da akıllıca olmayacaktır. Lakin kalabalık iki kent arasında yüksek süratli hat ve direkt seferlerin bulunması daha rasyonalist olacaktır. Diğer taraftan bugün nüfusu az olan bir kent ileride nüfus patlaması yaşayabilir. Bu vaziyette ulaşım gereksinimi doğabilir ve bunu takip etmek vaziyetindesiniz. Ayrıca devletin yurtdışıyla irtibatlı hatları olmasını da sağlayabilirsiniz. Azami yararı hesaplayarak bir ulaşım dehası gibi davranabileceğiniz The Land of Attaga mobil oyununu AppStore‘dan bedava hızlı indirebilirsiniz.

Sinem ÇÖDEK Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

The Land of ATTAGA İçin Yorum Yap