TeamSpeak Client

TeamSpeak Client

3.1.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Vista, WinXP,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 66.02 MB
  • Tarih 5 ay Önce
  • İndirme Sayısı 84

Aynı anda birden fazla şahısla sesli olarak sohbet edebileceğiniz bir yazılım.

5/5, Toplam: 1 kişi
Kişiselleştirilebilir arayüz Ses iletim gecikme süresinin azaltılmış olması Üst düzey güvenlik önlemleri
Bazı kullanıcılara biraz karışık gelebilir.

TeamSpeak sayesinde bilgisayarınızda oyun oynarken veya diğer muameleleriniz sırasında arkadaşlarınız ile mikrofon üzerinden sesli sohbet edebilirsiniz. TeamSpeak bilhassa oyuncular arasında oldukça popüler olan ve sesli olarak grup sohbeti yapabilmenize imkan veren bir yazılımdır.

Yazılımın üçüncü versiyonu, TeamSpeak Classic ve TeamSpeak 2 ‘nin ilerletilmiş bir versiyonundan ziyade C++ üzerinde en baştan yeniden yazılmış bir yazılımdır. Yeniden tasarlanma sırasında köklü düzenlemelere gidilen yazılım artık hiç olmadığı kadar emniyetli, pratik ve işlevsel.

Şimdiye kadar ki en net ses kalitesini sunan bu yazılımda sesin nakil süresi de epeyce elden geçirilerek düzenlenmiş. Gecikme üzerinde yapılan ayrıntılı araştırmalar ve ilerletmeler sonucunda sesler anında karşı tarafa iletiliyor.

Yüksek ses kalitesi sunabilmek için yankılanmayı azaltma, cızırtı engelleme ve arka plandaki seslerin manilenmesi gibi ilerlemiş mühendislik gerektiren tekniklerden yararlanılmış. Entegre olarak sunulan 3D ses tekniği sayesinde seslerin geldiği yön net olarak hissediliyor. Bu sayede sanki olayın içindeymişsiniz gibi bir hisse kapılıyorsunuz.

Yazılımda ayrıca yüksek emniyetli dosya transferi prosedürü bulunuyor. Dosya süratli indirme ve yükleme muameleleri tamamen kullanıcıların tercihleri yönünde hakikatleştiriliyor. Dosyaların bütünü TeamSpeak 3 sunucuları üzerinde saklanıyor. Böylelikle kullanıcılar karışık ayarlar yapmak zorunda kalmadan, FTP yazılımları ile uğraşmadan ve güvenlik duvarı konuları ile zaman yitirmeden aktarım süreçlerini tamamlayabiliyorlar.

Yazılımın arayüzü tamamen şahsileştirilebilir bir tasarıma sahip. Kullanıcılar değişik seçeneklerden yararlanarak yazılımın arayüzünü beğenilerine göre değiştirebiliyorlar.

Yazılımın en yararlı yönlerinden biri de sunulan eklenti desteğidir. Değişik donanım ürünleri için değişik eklentiler sunuluyor olması kullanıcıların sahip oldukları ürünlerden yüksek verim almalarını sağlıyor.

Bu program sık sık grup konuşması hakikatleştiren şahısların itimatla kullanabilecekleri bir program. Sisteminizi yormaması, emniyeti yüksek tutması ve pratik nitelikleri ile birlikte TeamSpeak 3 bilhassa oyuncuların popüler programları arasındadır.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

TeamSpeak Client İçin Yorum Yap