Survive on Raft

Survive on Raft

2.068
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 4 ay Önce
  • İndirme Sayısı 63

Aç kalmış köpekbalıklarıyla dolu olan ana denizde zorluklarla dolu bir yaşamda kalma mücadelesi.

5/5, Toplam: 1 kişi

Survive on Raft android işletim sistemini kullanan cep telefonu veya tabletleriniz gibi mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Survive on Raft oyun severlere zorluklarla dolu ve maceralı bir yaşamda kalma serüveni yaşatan bir android mobil oyun olarak tanımlanabilmektedir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize bedava olarak yükleyip oynayabileceğiniz bir yaşamda kalma oyunu olan Survive on Raft ‘ta oldukça uzun bir süre ıssız bir adada bir başına yaşayarak bu adadan kurtulmaya çalışan bir alpin yerini alıyoruz. Alpimiz ana denizde yol katedebilmek için kendine bir kayık inşa ederek okyanusa açılıyor. Bundan sonra ise nasıl yaşamda kalabileceğini siz belirliyorsunuz.

Survive on Raft ‘ta kayığımız ile ana deniz üzerinde yol alırken aç kalmış köpek balıkları etrafımızda dönmeye başlayabiliyor. Bu sebeple kendi silahlarımızı yaparak savaşmamız gerekiyor. Oyunda yaşamda kalabilmek için kıtlığımızı gidermemiz de gerekiyor. Bu iş için balık tutabiliyoruz. Köpekbalığı hücumları kayığımıza zarar verdiği için kayığımızı ilerletmemiz ve kuvvetlendirmemiz de gerekiyor.

Survive on Raft, ana deniz üzerinde oynanan bir Minecraft oyunu olarak kısaca tanımlanabilir. Oyun aktüellemeler aracılığıyla ilerletilmekte ve daha zengin bir muhtevaya sahip olmakta.

Bu mobil oyun RedHatWolf firması tarafından geliştirilmiştir. Bu mobil oyunu oynayabilmeniz için cep telefonu veya tablet gibi mobil cihazlarınızdaki android işletim sisteminin sürümü 4.0 ve üzeri versiyonlarda olmalı.

Survive on Raft oyunu isim güncellemesi yaparak Survival on Raft ismini almıştır.
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Survive on Raft İçin Yorum Yap