SuperNova Auto Multi Miner

SuperNova Auto Multi Miner

2.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 159

Windows İşletim Sistemine Sahip Bilgisayarlarınızdan Birçok Kripto Para Üretimi Yapabilirsiniz.

4/5, Toplam: 1 kişi

SuperNova Auto Multi Miner, Windows işletim sistemli pc’ler üzerinden kolaylıkla kullanılabilen ve birden çok Bitcoin ve altcoin çeşidinin madenciliğinin yapılmasını sağlayan bir madencilik yazılımıdır.

Son günlerin en tanınmış mevzularının başında gelen Bitcoin, halihazırda kullandığımız parçaların yerine geçeceğini sav eden bir sanal para birimidir. Blockchain adı verilen teknolojinin son derece becerikli biçimde kullanıldığı bir teknolojik tasarıdır. Blockchain’de malumatlar belli block’lara kaydedilerek umumi düzene gönderilir. Gönderilen düzende bulunan madenciler bu malumatları tasdikleyerek, geri dönüşü olmayan biçimde kaydının tutulmasını sağlarlar.

Madenciler, kayda geçirdikleri her malumat için ise Bitcoin olarak belli mükafatlar kazanırlar. Yalnızca Bitcoin ile hudutlu olmayan bu vaziyet, madenciliğe müsaade eden onlarca başka kripto para birimi için de geçerlidir. Düzeninizi kurmanız vaziyetinde, diğer para birimlerini de düzenlere dahil olarak mine’layabilirsiniz.

Madenciliğin en önemli noktalarından birisiyse doğru vakitte doğru pool’lara girerek, doğru para birimini mine’layabilmektir. SuperNova Auto Multi Miner da sizin için birden çok para birimini tek arayüzde toplayarak ehemmiyetli rahatlık sağlayan ve istediğiniz vakit değişiklik yapabilmenizi sağlayan bir programdır.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

SuperNova Auto Multi Miner İçin Yorum Yap