Stellar Phoenix Windows Data Recovery

Stellar Phoenix Windows Data Recovery

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Stellar Phoenix Windows Data Recovery ile silinen dosyalarınızı veya klasörlerinizi geri getirebilirsiniz.

4/5, Toplam: 1 kişi

Stellar Phoenix Windows Data Recovery silinmiş dosya ve klasörlerinizi geri getirmenize yardımcı olan bir yazılımdır.Bu program kullanıcılara silinen dosyaları geri getirme konusunda yardımcı olan bir dosya kurtarma yazılımıdır.

Stellar Phoenix Windows Data Recovery bedava ama sınırlı bir sınama versiyonu olarak hazırlanmış yazılımdır. Bu program ile 1 GB’a kadar dosya kurtarabiliyorsunuz. Eğer ufak dosya boyutlu içeriklerinizi kurtarmaya çalışıyorsanız Stellar Phoenix Windows Data Recovery gereksiniminizi karşılayabilecek düzeydedir.

Bu programda değişik kurtarma seçenekleri mevcuttur. Yazılımın Drive Recovery seçeneklerini kullanarak süratli bir şekilde hard disklerinizi veya usb belleklerinizi tarayarak silinmiş dosyaları görebilirsiniz.İsterseniz sadece klasörlerden silinmiş dosyaları tarayabilirsiniz. Format attığınız bölümlerden dosya kurtarmak için daha detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Bu program dosya kurtarma niteliğinin yanı sıra yitik veya silinmiş hard disk kısımlarını da arayıp geri getirebiliyor. Yazılımın sunduğu diğer pratik araçlar ise disk klonlama ve disk imajı yaratmadır. Bu nitelikler sayesinde hard diskinizin mevcut halini kopyalayarak ve işletim sisteminizde problem olduğunda bilgisayarınızı eski haline geri getirebilirsiniz.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Stellar Phoenix Windows Data Recovery İçin Yorum Yap