Steam’de Bulunan On Ücretsiz ve Popüler Oyun

Hepimiz Steam’in pc mevzusundaki en iyi oyun ortamlarından biri olduğunu biliyoruz. Ünlü Amerikan video oyun geliştiricisi, yayımcısı ve dijital dağıtım firması b, 2003 senesinin Eylül ayında hem ufak özgür geliştiricilerin hem de büyük oyun stüdyolarının oyunlarını bulabileceğimiz Steam’i kurdu.

Steam’in kurulmasından bu yana gerek bedelli gerek bedava milyonlarca oyun kullanıcılara sunuldu ve sunulmaya da devam ediyor. Bugünkü havadisimizde ise sizler için Steam üzerinde bulunan bedava oyunları topladık. Bu oyunlar sayesinde hem hoş zaman geçireceksiniz hem de cebinizdeki paradan olmayacaksınız.

Fallout Shelter, Fallout alemini süper bir biçimde tamamlıyor. Yer altında bulunan Vault-Tec sığınaklarını geliştirip yeni insanları sığınağınıza kabul edecek, kısaca bütün sığınağın mesuliyetini alacaksınız. Bunun yanı sıra kaynaklarınızı artırıp güçlenmek için sığınak dışında seferler yapmanız da gerekiyor. Unutmadan, sığınağın içerisinde huzurlu bir hayat istiyorsanız dışarıdan gelen hücumlara karşı hazırlıklı olmak zorundasınız.

Hepimizin bildiği söylence oyun Counter-Strike ile ana şahıs nişancı oyunun keyfine ulaşacaksınız. Terörist ya da anti-terörist takımlarından birini seçerek karşı takımı alt edin.

Team Fortress 2 size sıkılma olanağı tanımayacak bir eğlenceyi sunacak. Birçok silah ve ekipmanlar arasından seçiminizi yapıp harbe katılın.

Kıyamet sonrası dünya içerisinde zombi felaketinden kurtulmaya çalışacağınız bu oyunda adrenalin ve heyecan katiyen son bulmayacak. Yaşamda kalan insanlarla beraber çalışın ve dünyayı buluş edin.

İlk çıktığında bedelli olarak piyasaya sürülen oyun çok enteresan bir bedava oyun haline geldi. Beş şahsiyet takımlar halinde karşı takımı hezimete uğratın.

Tüm vakitlerin en iyi taktik oyunlarından olan Dota 2, sadece taktiksel becerilerinizi değil, benzer vakitte atikliğinizi ve reaksiyonlarınızı da ölçecek. Ayrıca her kişiliğin kendine has niteliklerini bilmeniz de sizin faydanıza olacaktır.

Devasa bir alemde sanal olarak yaşayacağınız bu oyunda saatlerin nasıl geçtiğini idrak etmeyeceksiniz. Her geçen gün gelen ekstra aktüellemeler sayesinde oyundan sıkılma ihtimaliniz de ortadan kalkacak.

Eğer Batman, Superman, Wonder Woman, Joker ya da DC alemi hayranıysanız bu oyun sizin için en iyi seçeneklerden biri olacak. DC alemine yeni bir bakış getiren oyunda, Gotham ve Arkham City gibi klasik bölgelerde kabahatlilere karşı harp ederken bilinmez yerleri de bulacaksınız.

Yunan tanrılarının arasındaki harp hiç sürat kesmeden devam ediyor. Lakin harbe Yunan tanrılarının dışındakiler de eklendi. Artık harbin boyutu akıl almaz düzeylere ulaşmış vaziyette. Peki, siz yaşamda kalabilecek misiniz?

Bilim kurgu ile actionu bir araya getiren bu oyunda yapabileceklerinizin hudutu bulunmuyor. Diğer insanlarla beraber rakiplerinizi alt edin ve yeni serüvenlere atılın.

Eğer sizin de Steam üzerinde bedava biçimde oynadığınız yapımlar varsa, tefsir eder kısmında pay edebilirsiniz. Ücretsiz oyun havadisleri için bizi takip etmeye devam edin.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Steam’de Bulunan On Ücretsiz ve Popüler Oyun İçin Yorum Yap