Spybot Anti-Beacon

Spybot Anti-Beacon

1.6
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Win10, Win8.1
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2.03 MB
  • Tarih 5 ay Önce
  • İndirme Sayısı 154

Windows 10 işletim sistemli aygıtlarınızda veri gizliliğinizi koruyun.

5/5, Toplam: 1 kişi

Spybot Anti-Beacon programı yardımı ile Windows 10 işletim sistemli aygıtlarınızda gizliliğinizi koruyabilirsiniz. Bu yazılım ile Windows 10 işletim sistemli cihazlarınızda gizliliğiniz için mecburi tedbirleri alabilirsiniz.

Microsoft firması Windows 10 işletim sisteminde oluşan muhtelif performans problemleri, hataları, çökmeleri ve bir çok problemin çaresi için otomatik olarak hata raporlarını sunucularına göndermemizi sağlıyor. Kullanıcıların hiç bir bilgisi dahi olmadan sunucuya gönderiliyor. Kimi kullanıcılara göre bu raporlar gizliliğimizi tehlikeye atmış oluyor. Tam bu noktada Spybot Anti-Beacon programı bu problemi temelden çözüyor. Muhtelif izleme problemlerinin kolaylıkla durdurmanıza imkan veriyor.

Microsoft firmasına gönderilen bilgisayar kullanımı hakkında veri sahibi olmak istemeyen kullanıcıların gizlilik problemlerini çözmesi amacı ile ilerletilen bu yazılımı başlattığınızda Immunize tuşuna tıklamanız yeterli olacaktır. Böylelikle PC’nizde Microsoft firması tarafından kullanılan izleme niteliklerinin tamamını hemen devre dışı bırakabilirsiniz. Programı kullanırken PC ‘nizde herhangi bir problemle karşılaşmanız halinde, değişiklikleri geri almak için Undo tuşunu kullanabilirsiniz.

Sizin de gizlilik konusunda kaygılarınız varsa ve Microsoft firmasının sunucularına kullanım verilerinizi göndermek istemiyor musunuz ? Spybot Anti-Beacon programını bedava olarak süratli bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Spybot Anti-Beacon İçin Yorum Yap