Sokoban Galaxies 3D

Sokoban Galaxies 3D

1.5
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 hafta Önce
  • İndirme Sayısı 61

Kutuları yeşil bölgelere taşımamız gerekiyor.

5/5, Toplam: 1 kişi

Sokoban Galaxies 3D, Android işletim sistemini kullanan akıllı cep telefonunda veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz bedava uzay temalı bulmaca oyunudur. Bu oyun Android tabanlı cihazlarda uzay temalı bulmaca oyunu olarak karşımız çıkıyor.

Bedava süratli yükleyip satın alma işlemi yapmadan keyifle oynayabiliyorsunuz.Oyunda sürünerek ilerleyen bir uzaylı bir yaratığı denetim ediyorsunuz. Oyundaki kutuları sürükleyerek yeşil bölgelere taşımaya çalışıyorsunuz. Bütün kutuları imli bölgelere getirdiğinizde çok daha fazla kutunun yer aldığı ve karma karışık yolları olan sonraki aşama karşımıza çıkıyor. Uzaylı yaratığı hareket ettirip yönlendirip kutuları taşımak için oyun alanının altındaki düğmeleri kullanıyorsunuz. Denetimler dışında kamera açılarını değiştirme, 2D/3D ayarı da bulunuyor.

Kutuları ve kutulara benzeyen objeleri yerlerine taşımaya dayanan bir bulmaca oyunu olan Sokoba ‘nın uzay versiyonu olan Sokoban Galaxies 3D, aşikar bir noktadan sonra baş karıştırmaya başlayan aşamalar içeren bulmaca oyunlarını seviyorsanız beğeninizi kazanacaktır.

Oyun içeriğinde reklam barındırıyor. Uygulama içi satın alma seçeneği sunmaktadır. Oyun merkezi Port Charlotte ‘da bulunan Clockwatchers Inc. firması tarafından geliştirilmiştir. Oyunu cihazınıza yüklemeniz için android sürümünüz 2.3 ve üzeri bir sürüm olmalıdır.

Sokoban Galaxies 3D Android Tanıtım Videosu :
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Sokoban Galaxies 3D İçin Yorum Yap