Shadow Saga: Reborn

Shadow Saga: Reborn

1.9.9
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 ay Önce
  • İndirme Sayısı 33

Android için Rol Yapma Oyunu

4.5/5, Toplam: 1 kişi

Shadow Saga: Reborn değişik askeri birlikleri olan eğlenceli bir rol yapma oyunudur.

Shadow Saga: Reborn, Android işletim düzenine sahip mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Nitelikli görsellerin ve heyecan verici bir ortamın yer aldığı oyunda çok dikkatli olmalısınız.

Tamamı üç boyutlu bir dünyada geçen Shadow Saga: Reborn, dostlarınızla beraber oynayabileceğiniz süper bir rol yapma oyunudur. Söylencevi mücadelelerin hakikatleştiği oyunda evrenin her bir yanındaki oyuncularla hakikat vakitli mücadelelere girişebiliyorsunuz. Otuzdan fazla sınıfa sahip olan bu oyunda kendi stratejinizi oluşturmalı ve rakiplerinizi yenmelisiniz. Aksiyon dolu harplerin hakikatleştiği oyunda kişiliğinizi kuvvetlendirmeli ve tehditlere karşı kurnaz olmalısınız. Değişik askeri birimlere sahip olan oyunda hakikat vakitli bir RPG tecrübesi yaşayabiliyorsunuz. Rol yapma oyunlarının klasik görünüşünde karşımıza çıkan oyunda kolay bir arayüz yer alıyor.

Büyücü, muharip, şaman, şövalye ve falcı gibi hem mistik hem de kuvvetli karakterlere sahip olan oyunda eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz. Kendi birliklerinizi oluşturabildiğiniz oyunda çok dikkatli olmalısınız. Rol yapma oyunu sevenlerin sınaması gereken bir oyun.

Shadow Saga: Reborn oyununu Android aygıtlarınıza bedelsiz olarak hızlı indirebilirsiniz.

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Shadow Saga: Reborn İçin Yorum Yap