Setapp

Setapp

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Mac OS X
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 21

En Iyi Mac Uygulamaları Birarada.

4.5/5, Toplam: 1 kişi

Setapp, en iyi Mac uygulamaları tek bir yerde toplayan muhteşem bir yazılım. Mac App Store‘a en iyi seçenek diyebileceğim yazılımda aylık bir aşikar bedel karşılığında MacBook, iMac, Mac Pro veya Mac küçük pc’nizde kullanmak üzere en becerikli uygulamaları alıyorsunuz. Üstelik bütün uygulamalar otomatik olarak son versiyona aktüelleniyor, yükseltme bedeli ödemiyorsunuz.

Apple sisteminin içindeyseniz program yanındaki muhtelifliği biliyorsunuzdur. Çabucak her gereksinimi karşılayan, bütün Apple aygıtlarla senkronize çalışan binlerce uygulama mevcut. Her geçen gün de dükkanın muhtevası büyüyor. Apple, değişik kategorilerde en iyi uygulamaları öne çıkarsa da kimileri ilgimizi çekmeyebiliyor, seçenek arayışına girebiliyoruz. Uygulama bu noktada yardımcı olan bir yazılım.

Mac App Store’da gereksiniminize yönelik uygulamayı bulabilmek için başka yerleri inceleyerek vakit yitirmek yerine Setapp’i hızlı indiriyorsunuz. Setapp, Mac için popüler uygulamaları bir araya getiriyor. Mac App Store’da olduğu gibi uygulamalar kategorilendirilmiş durumda. Kategori üzerinden arama yapabildiğiniz gibi arama işlevini kullanarak hususi bir uygulamayı da bulabiliyorsunuz. Indirme noktasında da, Mac App Store’u açmanız gerekmiyor. Doğrudan  hızlı indirip yükleyebiliyorsunuz.

Setapp de aylık abonelik bedeli 9.99 $ + vergi çalışan bir yazılım ancak bütün Mac uygulamalarınız sürekli aktüel kalıyor ve bunun için ücret ödemiyorsunuz.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Setapp İçin Yorum Yap