Score! Match

Score! Match

1.05
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 230

Dream League Soccer'ın Prodüktörlerinden Yepyeni Bir Futbol Oyunu Daha Score! Match.

4.5/5, Toplam: 1 kişi

Score! Match, mobilde en çok hızlı indirilip oynanan futbol oyunu Dream League Soccer‘ın üreticilerince tasarlanmış. Diğer futbol oyunlarından değişik tarafları maçın ehemmiyetli anlarında devreye girebiliyorsunuz. Cihazına indir ve maçın alın yazısını belirleyen önemli dokunuşların öne çıktığı benzersiz çok oyunculu futbol oyunu oyna.

First Touch Games ‘in ilk futbol oyunu Score! Hero ‘yu oynayıp beğendiyseniz Score Match apk seveceğiniz bir oyun demektir.. Futbolcuların denetimini büsbütün oyuncuya bırakmamasına rağmen zevkli oynanış sunan firmanın ikinci oyununda da amacınız takımınızı şampiyon yapmak. İlk başlarda seriyi bilmeyenler için nasıl oynanacağının bilgisinin verilmesi iyi olmuş. Oyunun mantığını gösteren idman kısmını geçtikten sonra gerçek maçlara çıkıyorsunuz. Maçlar yalnızca birebir tertipleniyor ve devre biçiminde ilerliyor.

Takım tertibinden kadroya kadar her şeyi adım adım açtığınız oyunda oyuncuların denetimi büsbütün sizde değil. Maçın duraksadığı zamanlarda devreye girerek oyuncunun ne yapacağına siz karar veriyorsunuz. Takım dostunuza pas vermek ve topu kaleye göndermek için çizgi çekiyorsunuz. Top çalmak için ekranın sol altındaki düğmeye dokunuyorsunuz. Top rakip oyuncularda olduğu zamanlarda top çalma hareketinden başka bir hareket yapamıyorsunuz. Başka bir hareket yapmak için pozisyonun bitmesini bekliyorsunuz. Bu nedenle  elinize geçen fırsatları çok iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Android ortam için hazırlanmış en iyi futbol oyunu denilebilir.

Bazı internet sitelerinde score match hile başlıklı makale ve videolar olsa da orjinal haliyle oynamak en iyisi diye düşünüyorum.

Score! Match Android Tanıtım Videosu :

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Score! Match İçin Yorum Yap