Save Dash

Save Dash

1.02
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 3 hafta Önce
  • İndirme Sayısı 58

Ufak Yaratık Dash'in alın yazısı sizin reflekslerinize bağlı.

4/5, Toplam: 2 kişi

Save Dash, Android işletim sistemini kullanan cep telefonu veya tabletlerinizde oynanabilen uzay temalı platform oyunudur. Yüksek kaliteye sahip, ayrıntılı çizgeleriyle dikkat çeken bir oyun. Yan kamera açısından oynanış sunan ortam oyununda oyuna ismini veren ufak bir yaratığı denetim ediyoruz.

Save Dash, uzay gemisinde geçen 10 değişik bölümü olan ve bütün tuzakları atlatmanız gereken bir oyundur. Bunun için zıplama yeteneğimizi kullanıyoruz. Yaşamımıza son vermek için bilhassa koyulmuş ondan fazla mani bulunuyor. Manileri aşıp portala ulaşmak konusunda muvaffak olursak çok daha zorlu geçeceği aşikar olan sonraki bölüme geçiyoruz.Normal, hard ve insane olmak üzere oyun severler için hususi olarak hazırlanmış üç zorluk düzeyinde oynamamıza müsaade veriliyor.

Bu oyunda şimdilik değişik mod ve karakterler yer almıyor. Reaksiyon gerektiren ilerlemeli oyunları sevenler için tavsiye ediyoruz. Oyunu android cihazlarınıza bedava olarak yükleyip oynayabilirsiniz.

Oyun Çek Cumhuriyeti’nde faaliyet gösteren 10ravens firması tarafından hazırlanarak android platforma taşınmıştır. Bu oyunu oynayabilmeniz için cihazınızdaki android sürümünün 2.3 ve üzerinde olması gerekiyor. Oyun şimdilik ücretsiz olduğu için içerisinde reklam barındırıyor ve uygulama içinde satın alma teklifleri sunuyor.

Save Dash Android Tanıtım Videosu :
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Save Dash İçin Yorum Yap