Sapio

Sapio

1.1.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 55.5 MB
  • Tarih 4 hafta Önce
  • İndirme Sayısı 57

Yüzeysel arkadaşlık uygulamalarından usananların hoşuna gidecek bir uygulama.

5/5, Toplam: 1 kişi

Sapio, iOS işletim sistemli iPhone ve iPad aygıtlarınızda kullanabileceğiniz, insanların fiziksel ve entelektüel cazibe düzeylerine göre eşleşmesine imkan veren bir arkadaşlık uygulamasıdır.Bu uygulama, mobil aygıtlarda sayısı oldukça fazla olan ve yüzeysel denilebilecek arkadaşlık uygulamalarından canı sıkılanlar için ilerletilmiş bir uygulama olarak karşımıza geliyor.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone akıllı telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden giriş yapabileceğiniz bu uygulamada fiziksel ve entelektüel albeni düzeylerine göre fikirlerinizin uyuştuğu birisi ile tanışıp arkadaş olabiliyorsunuz. Muhabbete devam edip etmemek tamamen size kalmış. Bu uygulama için arkadaşlık uygulaması kategorisinin değişim geçirmesini sağlıyor denilebilir.

Popülaritesi yüksek olan arkadaşlık uygulamalarını daha evvel inceledi iseniz ayrımı görmüşsünüzdür ki, insanlar arasındaki ilişkiyi genel itibari ile dış görünüme dayanan bir seviyeye indirirler. Romantizm mantığı da genellik itibari ile bu düzeyde ilerler. Görünüşe göre Sapio yazılımcıları bu halden pek hoşlanmamış ve yeni bir uygulama ilerletmeye karar vermişler. İnsanlar arasındaki ilişkilerinin daha içten kurulması gerektiğini düşünen Sapio, dış görünümsel ve entelektüel cazibe düzeylerine göre düşüncelerinizin uyuştuğu birisi ile eşleşmenize imkan veriyor. Yani rakiplerinde noksan kalan nitelikleri tamamlıyor.

Bu arkadaşlık uygulamasında çekici bulduğunuz kişileri beğenebilir, enteresan bulduğunuz kişilere sorular sorabiliyorsunuz. Verilen cevaplar arasından yanıtları filtreleyip, insanların içindeki gizli değerleri de bulabilirsiniz. Daha sonra gerek dış görünüm olarak gerek de zihinsel olarak anlaştığınızı düşündüğünüz insanlarla görüşebilirsiniz.

Eğer bu çeşit arkadaşlık uygulaması arıyor iseniz Sapio ‘yu bedava yükleyebilirsiniz.

Sapio iOS Tanıtım Videosu :
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Sapio İçin Yorum Yap