Samsung İşlemcili Motorola One Vision’ın Nitelikleri Ortaya Çıktı

Motorola’nın yeni akıllı telefonu olacak One Vision’ın nitelikleri, XDA-Developers firmasınca ortaya çıkarıldı. Motorola P40 modelinin global sürümü olacağı söylenen Motorola One Vision’ın ‘Robusta2′ kod ismine sahip olduğu söyleniyor. Motorola One ve Motorola One Power’ın ‘RobustaS’ ve ‘RobustaNote’ kod isimlerine sahip olduğunu düşünürsek aygıtın bir devam mahsulü olacağını söyleyebiliriz.

Sızdırılan Geekbench puanlarına nazaran Motorola One Vision, Samsung üretimi 10nm Exynos 9610 muameleciden güç alacak. 3GB ve 4GB RAM seçenekleri olacak aygıtın 32GB, 64GB ve 128GB iç depolama sahası seçenekleri bulunacak. 6.2 inçlik bir ekranla gelmesi beklenen aygıtın ekranı, Sony Xperia 1’de olduğu gibi 21: 9 formatında ve 2520 x 1080 piksel çözünürlüğünde olacak.

Gelen malumatlara nazaran aygıt, 48 megapiksel ve 12 megapiksel olmak üzere çift arka kameraya sahip olacak. Bu kameralar Video 3D HDR ve Uzun Pozlama isminde iki ehemmiyetli niteliğe sahip olacak. Android Pie ile kutudan çıkacak aygıtta Digital Wellbeing ve ARCore desteği de bulunacak. XDA Developers, aygıtın XT1970-1, XT1970-2 ve XT1970-3 model numaralarına sahip olacağını söylüyor lakin henüz bir tasdik gelmedi.

Sinem ÇÖDEK Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Samsung İşlemcili Motorola One Vision’ın Nitelikleri Ortaya Çıktı İçin Yorum Yap