Samsung Gear S

Samsung Gear S

1.6.16121402
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 61 MB
  • Tarih 2 ay Önce
  • İndirme Sayısı 220

Samsung akil saatinizi iPhone'unuzdan yönetin, uygulamalar yükleyin.

5/5, Toplam: 1 kişi

Samsung Gear S, Samsung Gear S2 veya S3 akıllı saat kullanan iPhone kullanıcıları için hazırlanmış bir iOS uygulamasıdır.Samsung Gear S, Gear S2 / Gear S3 akıllı saatinizi iPhone cihazınız ile eşleştirmek ve saatinizin niteliklerini, uygulamaları yönetmek için kullanabileceğiniz iOS uygulamasıdır.

Türkçe dil desteği olduğundan hem eşleştirme hem de uygulama yükleme/silme noktasında sorun yaşamazsınız.“Samsung Gear S2 / S3, iOS ile uyumlu mu?” veya “Gear S3 saatin iPhone uyumu var mı, iPhone ile kullanabilir miyim? sorusunun yanıtını “Evet” olarak verebiliriz. Ancak sizin de tahmin edeceğiniz gibi Samsung akıllı telefonla sağlanan senkronizasyon iPhone ile tam olarak sağlanamıyor. Mesela iOS uygulamasında şu an için ileti göndermek, gelen iletiyi yanıtlamak muhtemel değil. Gear markette akıllı saatle uyumlu uygulamaların sayısı App Store’a kıyasla oldukça az. Asıl sıhhat – fitness uygulamalarını bulmanız muhtemeldir. Tabii ki de ancak mevcut kullandığınız uygulamalardan değişik nitelikler sunan seçenekler arayışına girdiğinizde noksanlığı görüyorsunuz. Tabii ki bu sorunlar bir aktüellemeyle kolaylıkla çözülebilir ki Samsung’dan söz ediyoruz.

Bu uygulamada Gear S2/S3 akıllı saatiniz ile alakalı bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Boş/kullanılabilir alan bilgisi, pil seviyesi bilgisi, yedekleme ve geri yükleme, uygulamalara ilişkin çeşitli ayarlamalar, deklarasyonlar ve Find my Gear içinde aranılan bütün nitelikler Samsung Gear S uygulamasında bulunuyor.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Samsung Gear S İçin Yorum Yap