Rules of Survival

Rules of Survival

1.109255.108890
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 538.00 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 257

Online Olarak Oynanan Mobil Action Oyunudur.

4.5/5, Toplam: 1 kişi

Rules of Survival, mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz neşeli bir action oyunu olarak önümüze geliyor. Dünyanın her tarafındaki hakikat oyuncularla mücadele edebileceğiniz oyunda stratejik maharetlerinizi deniyor ve yaşamda kalmaya çalışıyorsunuz.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS adıyla bildiğimiz pc oyununun benzer bir mobil kopyası olarak dikkat çeken Rules of Survival, unutulmaz zamanlar yaşamanıza imkan sağlıyor. Eğer oyunun orjinal versiyonunu oynadıysanız oyuna alışmanız kolay oluyor. Orjinal oyunda olan denetimlerin neredeyse hepsini Rules of Survival oyununda da bulabilmek muhtemel. Zevkli mobil oyunlarınıza da taşımak için kesinlikle sınamanız gereken oyun sizleri bekliyor. Eğer oyunu bilmiyorsanız oyunu online olarak oynanan bir yaşamda kalma mücadelesi biçiminde tanımlamak muhtemeldir. Büyük bir adada oyuna başlıyor ve konutları gezerek silahlar buluyorsunuz. Sonra geliştirdiğiniz taktiğe nazaran diğer oyuncularla mücadele ediyor ve birinci olmaya çalışıyorsunuz. Oldukça sürükleyici bir atmosfere sahip olan oyunda kelimenin tam manasıyla heyecanı damarlarınızda hissediyorsunuz. Realist mücadelelerin bulunduğu bu oyunu sakın kaçırmayın. Can kasvetinizi geçirebilecek süper bir action oyunu olan bu oyun kesinlikle telefonlarınızda olması gerekli.

Geniş bir harp alanına sahip olan oyunda oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Diğer oyuncularla kıyasıya mücadele etmeli ve reaksiyonlarınızı sonuna kadar kullanmalısınız. Bağımlısı olabileceğiniz bir mobil oyun olan Rules of Survival sizi bekliyor.

Bu oyunu Android aygıtlarınıza bedava olarak hızlı indirebilirsiniz.

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Rules of Survival İçin Yorum Yap