Rivet Network, Killer E3000’i CES 2019’da Tanıttı

Ağ denetimi ve Wi-Fi modülleri markası olan Killer, malumat muamele ekosisteminde on yılı aşkın süredir bulunuyor. Son günlerde, mahsullerinin katma değeri ve donanımın veri akışlarını önceliklendirmesine imkan veren veri akışı çeşitlerini saptama etmek için sezgisel tahlil tekniklerinin uyguluyorlar. Geçtiğimiz yıl, Rivet Network 802.11ac Wave2 modülünün geliştirilmesi mevzusunda Intel ile işbirliği yaptığını duyurdu. Şirket bu yıl CES’de, multi-gigabit Ethernet denetimleri mevzusundaki hamlesini duyurdu.

Killer E3000, 2.5 gigabit, 1 gigabit ve 100 megabit irtibat süratlerini destekleyen bir ağ yongası ve senenin ilk çeyreğinde sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Yonga, veri cereyanlarını sınıflandırmada Killer’ın Advanced Stream Detect Technology’sini kullanacak ve bu sebepte evvelliği veri hattı olacak.

Kontrol üzerindeki önceliklendirme, yeni Killer Control Center 2.0 yazılımı aracıyla hakikatleşecek, kullanıcıların manuel konfigürasyon yapmasına ve ağ aktivitelerini gözlemlemesine müsaade verecek. Yazılım ayrıca, oyun esnasında CPU döngülerinin azaltılmasını manilemesiyle bilindik GameFast ile beraber galecek. Yazılım, irtibat niteliği ve düzen ayalarına da bağlı olarak ağ irtibatlarının ilerlemesi için teklifler sunan KIE’yi de sığındıracak.

Acer’ın yeni Predator Triton 900 ve Triton 500 oyun notebooklarının Killer E3000 denetmeni destekleyeceği basın toplantısında duyuruldu. Diğer aygıtlar için ise 2019 yılı içerisinde duyurulmaya devam edilecek.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Rivet Network, Killer E3000’i CES 2019’da Tanıttı İçin Yorum Yap