Rings of Anarchy

Rings of Anarchy

3.22.7
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 47

Android İşletim Sistemli Mobil Aygıtların Vazgeçilmez Mevkisine Gelebilecek Bir MMORPG Oyunudur.

4/5, Toplam: 1 kişi

Rings of Anarchy, telefon veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz kendine özgü unsurları olan bir çeşit rol yapma oyunudur.

Rus oyun tasarlayıcısı 37Games firmasınca piyasaya çıkarılan Rings of Anarchy, pc ‘lerinizde oynadığınız MMORPG oyunlarının hemen hemen bütün niteliklerine benzer nitelikte mobil dünyaya taşımayı başaran oyunlardan birisidir. Kendi stilindeki diğer oyunlarda olduğu gibi bizleri uçsuz bucaksız bir dünyanın içine bırakan oyun, bizden bu dünyada muhtelif vazifeler yerine getirmemizi, vazifeleri yaptıkça kendimizi kuvvetlendirmemizi ve en sonunda maksadımıza ulaşmak için en büyük hasımlarla savaşmamızı istiyor.

Orta Çağ’da geçen bu oyun, öykü olarak alemde kötü kuvvetlerin eline geçmiş yüzüklerin aranması üzerine kurulu bir öyküye sahip. Yirmiyedi değişik yüzüğün peşinde koştuğumuz oyunda, bunu yapmak için diğer oyuncularla birleşerek, kendimize loncalar ya da gruplar kurmak ve en azgın hasımları daima beraber alt etmek vaziyetindeyiz. Bunu yapmak için de en kuvvetli hasmın karşısına çıkacakmışız gibi kendimizi devamlı yenilemeliyiz.

Diğer MMORPG oyunlarında olduğu gibi Rings of Anarchy de bizi en düşük düzeyden başlatıyor. Neredeyse cıbıldak olarak başladığımız oyunda, çevremizdeki mahlukları geberterek ve vazifeleri tamamlayarak, kendimize yeni silahlar ve zırhlar alıyoruz. Ayrıca oyun içerisinde kurulmuş özgür ticaret noktalarından da kafi parayı vererek bu mahsulleri almak muhtemel.

Netice olarak oyun, iyi bir MMORPG tecrübesi yaşabilmek ve değişik soylarla beraber acımasız mücadelelere girdiğiniz, bunu da iyi çizgelere sahip bir oyunda yaptığınız için katiyen denenebilir oyunlardan birisidir.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Rings of Anarchy İçin Yorum Yap