Rings of Anarchy

Rings of Anarchy

3.22.7
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 109.00 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 159

iOS Işletim Düzeni Kullanan Mobil Aygıtlar Üzerinde Oynanabilen Bir Çeşit MMORPG Oyunudur.

4/5, Toplam: 1 kişi

Rings of Anarchy, iOS işletim düzeni kullanan iPhone, iPad ve iPod gibi aygıtlar üzerinden kolaylıkla oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunudur.

37Games firmasınca tasarlanan ve yakın bir müddet evvel mobil ortamlar için piyasaya çıkarılan MMORPG oyunu Rings of Anarchy, son vakitlerde piyasaya çıkan en nitelikli mobil oyunlardan birisidir. Pc ‘lerinizde oynadığınız çevrimiçi rol yapma oyunlarının niteliğini telefonlarınıza ve tabletlerinize taşımayı başaran bu oyun, içerisinde sığındırdığı tonla muhteva ile dikkatleri daha en başından çekmeyi başarırken, sunduğu uzun oynanış müddetiyle de beğenileri toplamayı başardı.

Orta Çağ vakitlerinde geçen Rings of Anarchy’deki asıl amacımız, içinde bulunduğumuz alemde bulunan yirmiyedi değişik yüzüğü toplamak. Bunun için elfler, bücürler, cinler, orklar, tek gözlü devler alemine ve daha bir çok olağanüstü bölgelere seyahat yapıyoruz. Karşımıza çıkan iblisçe mahlukları yok ederek, tüm vazifelerimizi bitirmeye çalışıyoruz. Tabi ki bunu yapmak için de elimizde kuvvetli silahların ve zırhların olması gerekiyor. Oyun içerisinde silahları ve zırhları, çevredeki muhtelif mahlukları geberterek elde edebileceğimiz gibi kurulan özgür ticaret noktalarından da mecburi parayı vererek, satın alabiliyoruz.

Pc’nizde en son oynadığınız MMORPG oyununda ne varsa sığındıran bu oyun, bu yönüyle oynanmayı hak eden oyunlar arasına girerken, çizgeleri ve becerikli oynanışıyla bizden geçer not almayı başarıyor.

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Rings of Anarchy İçin Yorum Yap