Ring of Elysium Avrupa Sunucularını Açtı

Bugüne kadar Avrupa ve çevresi oyuncular, sektöre oldukça tesirli bir giriş yapan Ring of Elysium ‘u, ne yazık ki Kuzey Amerika sunucuları üzerinden oynayabiliyordu. Kuzey Amerika sunucularında oynamak Avrupa oyuncuları için ping’i oldukça artırmanın yanında oyuna lag eklenmesine de neden olmaktaydı.Ring of Elysium, Avrupa Sunucularını Açtı

Oyunun prodüktörü Tencent Games’in Ekim’in ortalarında duyurduğu üzere Avrupa sunucuları takribi bir ay içerisinde kullanıma açılacaktı. Geçtiğimiz Cuma Tencent Games, Ring of Elysium için Avrupa merkezli sunucularını kullanıcılarının erişimine açtı. Bu sayede kullanıcılar herhangi bir lag veya yüksek ping olmaksızın oyunları oynayabilir duruma geldi. Ansızın reaksiyon gerektiren battle royale türü oyunlarda hem lag hem de ping mevzusu çok önemli.

Ring of Elysium, Avrupa Sunucularını Açtı

Ring of Elysium kendini diğer battle royale oyunlardan doğmak istediğiniz yeri seçebilmeniz, diğer oyunlarda bulunmayan snowbard gibi ekipman veyahut snowmobile kullanabilmeniz ve oyunun sonunda en fazla dört şahsa kadar birinci çıkabilmesi özellikleriyle ayrılmakta. Avrupa’da kullanıma açılan yeni serverların ne kadar tesirli olduğunu ilerleyen günlerde görebileceğiz.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Ring of Elysium Avrupa Sunucularını Açtı İçin Yorum Yap