RememBear

RememBear

0.3.35
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Mac OS X
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 20

Mac İçin En İyi Bedava Şifre İdarecisi

5/5, Toplam: 1 kişi

RememBear, Mac bilgisayarınızda bedava kullanabileceğiniz şifre idarecisi, şifre idare yazılımıdır. Web tarayıcı olarak Safari‘yi kullanmıyorsanız seçebileceğiniz en iyi parola idarecisidir. Bedava olması dışında rahat kullanılabilir olması, kuvvetli şifrelemeyle koruması, aygıtlar arası senkronize çalışması ile dikkat çekiyor.

Mac bilgisayarların varsayılan internet tarayıcısı Safari’nin parola idarecisi son derece iyi çalışmaktadır. Kullanıcı adı ve şifre kısımlarını otomatik bitirmede becerikli olan tarayıcıyı birçok kullanıcı varsayılan olarak ayarlamıyor. Siz de Safari’yi gözardı eden kullanıcılar arasındaysanız ve hem bedava olan hem de güvenebileceğiniz, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir şifre idarecisi arıyorsanız TunnelBear RememBear’ı öneririm.

Bilindik VPN sağlayıcısının bedava hızlı indirmeye açtığı parola idare yazılımı sayesinde hesaplarınızı itimatta tutmak için belirlediğiniz uzun şifreleri her defasında yazmaktan kurtuluyorsunuz. Master şifre olarak belirlediğiniz tek bir şifreyle seans açma malumatlarınıza erişebiliyorsunuz. Tabii ki diğer parola idareciler gibi kredi kartı malumatlarınızı da kaydedebiliyorsunuz. Sıklıkla alışveriş yaptığınız web sitelerinde sanal kredi kartı malumatlarınızı RememBear sizin yerinize dolduruyor.

RememBear, bütün kayıtlı şifreleri tek bir Master şifreyle esirgiyor. Master şifrenizi belirlerken bir yerlere not almanızda yarar var. Unutursanız, kurtarma bahtınız yok.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

RememBear İçin Yorum Yap