RememBear

RememBear

1.0.4.3
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 66

Tüm şifrelerinizi hatırlamanın ve otomatik olarak doldurmanın en kolay yolu.

5/5, Toplam: 1 kişi

RememBear, devletimizde de hatırı sayılır kullanıcısı olan bilindik VPN sağlayıcılardan TunnelBear’ın bedava sunduğu şifre idarecisi. Mobil ve masaüstünde yani bütün platformlarda hızlı indirilebilir olan parola idare yazılımı, kullanıcı bilgilerini süper kuvvetli şifreleme ile esirgiyor. Rahat kullanılabilir olmasıyla da öne çıkıyor.

RememBear, zamandan tasarruf etmenizi ve çevrimiçi ortamda güvende olmanızı sağlamak için şifrelerinizi kaydedip otomatik doldurmanızı sağlayan kolay bir uygulamadır.

Sosyal ağ ve e-mail hesaplarınızı koruma altına almak için büyük ve ufak harf, hususi simgeler ve kişiliklerden oluşan kuvvetli şifreler kullanıyoruz. Tahmin edilmesi çok daha zor olan uzun parolaları bazen kendimiz de unutabiliyoruz. Bu vaziyette yeni bir şifre meydana getirmek de vakit alıyor. Şifre idarecileri bu noktada yardımımıza koşuyor. Bütün çevrim içi hesaplarımızın şifrelerini kaydediyor. Seans açarken kullanıcı adı ve şifre kısmını bizim yerimize tamamlayarak uzun parolayı girme eziyetinden kurtarıyor. Yazılımın hoş tarafı aygıtlar arası senkronize çalışmasıdır. Yani mobil aygıtınızda şifrelerinizi kaydettiğiniz zaman bilgisayar uygulamasında ayrıca kaydetmeniz gerekmiyor.

Oturum açma ve kredi kartı malumatlarını güvenle saklayan TunnelBear RememBear, Master şifre ve parmak izi ile verileri esirgiyor. Google Chrome tarayıcı kullanıyorsanız yazılımı kurmanız gerekmiyor. Bedava sunulan eklentiyi hızlı indirmeniz yeterli.

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

RememBear İçin Yorum Yap