Registry Reviver

Registry Reviver

4.18.0.02
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Vista, WinXP,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 11.1 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 46

Kayıt Defteri Temizleme Yazılımı

4/5, Toplam: 1 kişi

Registry Reviver, Windows Kayıt Defteri üzerindeki herhangi bir yanlışı bularak, süratli bir biçimde onarmanıza imkan sağlayan detaylı bir düzen aracıdır. Kayıt defteri üzerindeki yanlışları düzeltmenize ve optimize etmenize imkan sağlayan yazılım yardımıyla düzen performansınızı yükseltebilirsiniz.

Oldukça yalın ve çağdaş bir kullanıcı arayüzüne sahip olan yazılım üzerinde bulunan bütün sekmeler olabildiğince organize biçimde yerleştirilmiştir. Gereksinim duyabileceğiniz bütün araçlar elinizin altındadır. Türkçe dil desteğine de sahip olan yazılımın kullanımı olabildiğince basittir. Her çeşit muamelesi otomatik olarak yerine getirir.

Yazılım yardımıyla kayıt defteri üzerinde bir kere tarama yaptıktan sonra göreceğiniz netice ekranında, pc’niz üzerinde bulunan yanlışları, onarılıp onarılmadığını, son onarılma tarihini, lisans statüsünü, sürümünü ve hatta pc’nizin donanımsal malumatlarını bile görüntüleyebilirsiniz.

Gelişmiş kullanıcılar isterlerse tarama muamelelerini kendi arzuları istikametinde tertipleyebilir ve süzgeçleyebilirler. Ayrıca isterseniz detaylı tarama modunu kullanarak düzen yanlışlarını çok daha teferruatlı bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Registry Reviver ile tarama ve düzeltme muamelesi yapmadan evvel isterseniz o an kullanmakta olduğunuz Windows Kayıt Defteri‘ne ait yedek alabilirsiniz. Muhtemel bir veri yitiği vaziyetinde düzeninizi eski haline kolaylıkla döndürebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını neredeyse hiç zorlamayan bir yazılım olan Registry Reviver, buna karşın tarama, onarma ve optimizasyon muamelelerini olabildiğince süratli bir biçimde bitirmektedir. Kayıt defterleri üzerinde bulunan yanlışları taramak, onarmak ve optimize etmek için bir yazılıma gereksiniminiz varsa Registry Reviver’ı kesinlikle sınamanızı tavsiye ediyorum.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Registry Reviver İçin Yorum Yap