Racing for Car

Racing for Car

7.9
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 57

Kent Içinde Vakte Karşı Müsabaka Yapmaya Imkan Veren Heyecan Dolu Bir Müsabaka Oyunudur.

5/5, Toplam: 1 kişi

Android işletim düzenli tablet veya akıllı telefonlarda oynanabilen Racing for Car mobil oyunu, sunduğu haritalar ve araba hususileştirme tercihlerinin yanında seda efektleri ve görsel efektleriyle de öne çıkan neşeli bir müsabaka oyunudur.

Bu oyunda kent içi trafiğinde amansız bir araba yarışı yapabileceksiniz. Oyunun en heyecan verici yeri ise oyunda bulunan haritalar. Çünkü aralarında Türkiye’nin de bulunduğu pek çok devlette sokaklarda yarışabileceksiniz. Oyunda Almanya, Fransa, Japonya, ABD, İngiltere, Türkiye, Rusya, Hindistan ve Brezilya’da kentlerin tozunu alacaksınız.

Kalabalık bir yolda müsabaka yapmak günlük yaşam içinde pek de muhtemel olmuyor. Çünkü trafik kaideleri ve hakikat yaşamdaki rizikolar bizi bu tecrübeden ırak tutmak vaziyetinde. Lakin oyunlarda sosyal tertipte kimi esneklikler görülebiliyor. İsteğinizi buradan almak çok daha sıhhatli olacaktır. Vakte karşı müsabakalar yapacağınız Racing for Car mobil oyununda ister zararınızı giderin isterseniz de kazandığınız puanlarla yeni arabalar satın alın. Ayrıca oyun içi satın almalarla da ister aksesuar isterseniz de yeni araba alabilirsiniz. Aralıksız bir müsabaka heyecanına sahne olan Racing for Car mobil oyununu Google Play Store‘dan bedava hızlı indirebilirsiniz.

Racing for Car Windows Tanıtım Videosu :
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Racing for Car İçin Yorum Yap