Pursuit of Light 2

Pursuit of Light 2

1.2.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 335 MB
  • Tarih 5 ay Önce
  • İndirme Sayısı 29

Platformlar arasında vilayeterliyor ve zorlu tasnif ederi geçmeye çalışıyorsunuz

5/5, Toplam: 1 kişi

Pursuit of Light 2, iOS işletim sistemini kullanan akıllı cep teleonu veya tablet gibi mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz bir maharet oyunudur.Birbirinden zorlu aşamaların yer aldığı oyunda dikkatli bir şekilde ilerlemeye çalışıyorsunuz.

Parlaklıktan ilham alınarak ilerletilen bir maharet oyunu olarak tanımlayabileceğimiz Pursuit of Light 2, zorluklarla dolu vazifeleri ve benzersiz kurgusuyla akıllarda kalıyor. Oldukça kolay bir oynanışa sahip olan bu oyunda ışıkları toplamaya çalışarak ilerliyorsunuz. Yolun sonunda da topladığımız ışıkları kuleye aktarıyoruz. Birbirinden zorlu vazifelerin yer aldığı bu oyunda dikkatli olarak yolun sonuna ulaşmanız gerekiyor. Oyunda ayları ve yıldızları eşleştirerek ilerliyorsunuz. Böylece puanlar kazanıyorsunuz. Fakat eşleştirmelerde hata yaparsanız oyun sona eriyor. Elinizi tez tutarak daha yüksek puanlara ulaşmalısınız. Maharetlerinizi test edebileceğiniz bu oyunu kesinlikle sınamalısınız.

Farklı bir ortamda geçen oyunda boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Birbirinden zorlu vazifelerle karşılaşabiliyorsunuz. Harika seslere sahip olan oyunda işiniz epey zor olacak. Pursuit of Light 2 ‘yi mutlaka deneyin. Bu oyunu iOS aygıtlarınıza bedava olarak süratli yükleyebilirsiniz.

Oyunun geliştiricisi DREAMSKY Technology Limited firmasıdır. Oyunu oynayabilmeniz için iOS işletim sisteminizin sürümü 8.0 veya üstü olmalıdır. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur. oyunun içerisinde çeşitli satın alma seçenekleri de sunulmaktadır.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Pursuit of Light 2 İçin Yorum Yap