PUBG’ye Dokuz GB’lık Büyük Bir Güncelleme Geldi: İşte Bütün Yenilikler

Oyun dünyasının en tanınmış oyunlarından PUBG ‘nin Yirmibeşinci aktüellemesiyle yapılacak değişiklikler ve eklenecek nitelikler bir süredir sınav evresindeydi. PUBG Corp. bugün bakımından 25. aktüellemeyi oyuncuların kullanımına sundu. Yayınlanan aktüelleme ile gelmesi beklenen Kar Bisikleti başta olmak üzere kimi eklentiler, sınavda becerikli olamadığı için paketten çıkarıldı. Gelin PUBG’ye gelen aktüellemenin diğer ayrıntılarına beraber göz atalım.

pubg

9 mm’lik mermi kullanan Bizon SMG, 53 round kapasitesine sahip. Eklenen bu yeni silah ile beraber sükut ettirici, dürbün gibi eklentilerin tümünü ve yardımcı fikir niteliğini kullanabileceksiniz.

pubg

Yirmibeşinci aktüelleme ile gelen en ehemmiyetli değişikliklerden biri de yardımcı fikir niteliği oldu. Oyuncuların amaç almasını basitleştiren bu eklenti, şu an için kimi silahlarda kullanılabilecek. Silahlara eklenen ikincil bir optik araç ile fikri başkalaştıracak bu eklenti Alt + Sağ Tıklama kombinasyonu ile kullanılabilecek. Yardımcı fikir niteliğinin kullanılabileceği silahlar ise şunlar: Beryl M762, AKM, AUG, M416, Mutant, QBZ, SCAR-L, G36C, SLR, küçük14, Mk14, QBU, SKS, AWM, M24, Kar98k, UMP, Vector, Bizon, M249 ve S12K.

Ay ve kuzey ışıkları ile aydınlatılmış yeni gece modu, 25. aktüelleme ile gelen bir diğer nitelik oldu.

Vikendi ‘de kullanıcılardan gelen geri bildirimler ışığında loot dengesinde de değişikliğe gidildi. Yapılan değişiklikle SMG kıyasında azalma, AR kıyasında artış görüldü. Üçüncü düzey kask ve yelekler de daha seyrek duruma getirildi. Mavi saha hakkında da kimi değişikliklerin yapıldığı aktüellemeyle saha artık merkezden daha ırakta olacak ve daha fazla hasar verecek.

PUBG’ye gelen bu aktüellemeyle oyun içindeki kimi izah ederin de kapatıldığını belirtelim. PUBG’ye bu aktüelleme ile gelen bütün eklentileri ve diğer aktüelleme ayrıntılarına aşağıdaki videodan da ulaşabilirsiniz. 

PUBG Güncelleme Video :

Sinem ÇÖDEK Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

PUBG’ye Dokuz GB’lık Büyük Bir Güncelleme Geldi: İşte Bütün Yenilikler İçin Yorum Yap