Ptt Kargomat 7/24

Ptt Kargomat 7/24

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Ptt Kargomat 7/24 Uygulamasını Kullanarak Kargomat Aygıtlarındaki Paketlerinizi Teslim Alabilirsiniz.

5/5, Toplam: 1 kişi
  • İçerik Derecelendirmesi : Tüm yaşlar

Ptt Kargomat 7/24 uygulaması ile Android aygıtlarınız üzerinden PTT Kargomat ‘larındaki gönderileriniz için gereken malumatlara ulaşabilirsiniz.

PTT firmasınca yaşama geçirilen tasarı ile alıcıların 7 gün 24 saat boyunca kargolarını teslim alabilmesini sağlayan Kargomat ‘lar kullanıma sunuldu. Teslimat adresinde olmadığınızda veya adres olarak Kargomat adreslerini verdiğinizde, kuryeler tarafından en yakın Kargomat’lara paketleriniz bırakılıyor ve size bir SMS parolası gönderiliyor. Bu parolayı kullanarak, en yakın Kargomat adresine gidip gönderinizin bulunduğu hazneden teslim muamelelerini tamamlayabiliyorsunuz.

Ptt Kargomat 7/24 uygulaması da gönderilerinizi teslim almanızda rahatlık sağlayan pek çok nitelik sunuyor. Gelen Gönderiler kısmından isminize gönderilen paketlerin hangi Kargomat’ta ve haznede olduğunu rahatça görebiliyorsunuz. Size en yakın Kargomat’ı bulabilmenizi de sağlayan Ptt Kargomat 7/24 uygulamasını bedava olarak hızlı indirerek, gönderilerinizi istediğiniz vakit teslim alabilme imtiyazına sahip olabilirsiniz.

  • İhtiyaç duyulan android versiyon 4.2 ve sonrası

Ptt Kargomat 7/24 İçin Yorum Yap